Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen jobboldali kormanyzas...

Ilyen jobboldali kormanyzas utan vagyik meg valaki ezektol jobbra levo part hatalomrajutasara?

Figyelt kérdés
En koszi de nem. Nekem a fidesz egy eletre eleg volt...nem vagyok ezekutan egy kicsi fideszre (jobbik)...Akinek nem volt meg eleg...koltozzon at putyinekhoz..

2014. dec. 19. 10:27
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
A jobikkdroidok agressziv...eroszakos parttukmalasa..." szavazz rank, mert egyebkent sz@r magyar vagy " taszitja el a jobbiktol az atlagembert es jaratja le a partot..gondolom erre meg nem jottetek ra..hogy vona ezert nem fog soha egymaga kormanyozni...minden valasztas utan ellovi, hogy 4 ev mulva ok nyernek...nah persze :D de almodozni szabad..
2014. dec. 19. 10:40
 12/37 anonim ***** válasza:
16%
Nekem már az a nemzeti-keresztyén-horthysta-putyinnyalonc kurzus is bőven elég volt, amit a Fidesz leművelt itt az utóbbi 4,5 évben, nem kell ide Jobbik, ami triplán ilyen jól csinálná.
2014. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
56%

# 10/12 Időpont ma 10:38


És az ugye megvan, hogy 4 éve ugyanúgy (illetve igazából nem, mert sokkal nagyobb ütemben, de úgyse ismernék el) egyre rosszabb? Az "elmúltnyócév" kifogás 2010ben is gáz volt, de azóta az "elmúltnyócév"ből már 4 év a fideszé...


Én arra a felvetésre reagáltam, hogy nem kellenek a cúna gonosssz ballibek, mert már voltak. Na, viki is volt, ő is elbaszta 98-2002 között, mégis visszahozta a barom nép. Úgyhogy az önmagában nem érv, hogy a balosok már voltak.

2014. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Amugy pont elkaptam egy parlamenti bejatszast, ahol vona epp a kovetkezovel menozott :" a fidesz a mi programunkat csinalja es a mi programunkkal nyert valasztast.." erezzuk a borunkon a fidesz aldasos jobbikos programjat...vona elismerte...hogy nagyreszt az o programjuk...ezzel magat is degradalta..ezert is szavaznak folyton egyutt es at a fideszhez?!
2014. dec. 19. 10:46
 15/37 anonim ***** válasza:
61%

"Én arra a felvetésre reagáltam, hogy nem kellenek a cúna gonosssz ballibek, mert már voltak. Na, viki is volt, ő is elbaszta 98-2002 között, mégis visszahozta a barom nép. Úgyhogy az önmagában nem érv, hogy a balosok már voltak."


Akkor talán tanulni kellene már ebből és ezeket hanyagolni.

És nem "mondom" azt, hogy legyenek a jobbikosok, főleg ha lenne valami jó és értelmes alternatíva mind helyett végre.

Lehet "baloldali" is felőlem, pláne ha leszoknának az örökös antimagyarkodásról és egyéb marhaságaikról akkor lehet többen visszapártolnának oda, bár nem hiszem, hogy felérjék azt ésszel.

De akkor is hamarabb szavaznék az lmp-re mint a maszop 2.0-ra az biztos, csak elég súlytalanok, ráadásul a vidéki szavazókat képtelenek megszólítani.

2014. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem kell es a baráti körben sem. Sokan elpártoltak jobbiktól lmp-hez és pm-hez..Úgyhogy nagy csalódás fogja érni a jobbikot és szavazóit 2018-ban.
2014. dec. 19. 10:50
 17/37 anonim ***** válasza:
22%

Reméljük, hogy elbukik a Jobbik.

Ha az utóbbi 25 év lassú rohadás volt, akkor a Jobbikkal vaklovakként zúgnánk bele a szakadékba.

2014. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"Reméljük, hogy elbukik a Jobbik."


Addig nem fog amíg bizonyos problémákat nem orvosolnak amelyek miatt szavaznak rájuk, ki kell, hogy ábrándítsalak.

2014. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy bukik el, egyre erősödnek.
2014. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

# 15/16 Időpont ma 10:50


Erről beszélek. Csak épp fentebb elhangzott egy érv, hogy "ők már voltak", meg ugye egyből jött a támadás, hogy a "balliberális haverjaid várod vissza?" Előbbire reagáltam pártfüggetlenül.


Mi lenne ha nem az lenne az alapvetés, hogy aki viki vagy a jobbik ellen van, az egyből hazaáruló, piréz balliberális homoszexuálispedofilgendersemleges? (Nem nálad, alapvetően)


Az egész ott indulna, hogy a 2/3 intézményét kéne betiltani. Látható mennyire visszaél vele viki. Vagy a pártok arányát maximalizálni. Ha már akkora barom a nép, hogy csak két (talán mostmár 3) rosszabbnál rosszabb pólust tud csak látni. Északon valamiért elvannak úgy a parlamentben, hogy bent van majd egy tucat párt, itt miért nem? (Jajj, csak a genderdolgot ne hozzátok fel, vagy legalább nézzetek utána rendesen, ne blikk/bors/index színvonalon...)

2014. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!