Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnétek ti is ilyen...

Szeretnétek ti is ilyen karriert befutni 3 év alatt?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 19. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van a cikk írójának. Orbán lánya épp úgy nincs tisztában a magyar emberek életével, lehetőségeivel, ahogyan az apja sincs ezzel tisztában.
2014. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Elhiszem, hogy most utálni kell orbánt meg fújni mindenre amit csinál, de miért kell a lányra rászállni? Persze, bitang svájci suliba jár meg akárhova be tudják protezsálni, de melyik miniszterelnök gyereke nem ilyen?
2014. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

# 3/3 Időpont ma 10:20


Ezeknek a gyereke nem ugrál habzó szájjal, hogy ő kikéri magának, hogy az apja bármit tett volna érte. Igen, őket is befizetik mindenfelé, de legalább van annyi eszük (nem emberségük!), hogy nem dörgölik a szolganépük képébe, hogy "nesze csórókám, ezt is te fizettem nekem, te szr!".

2014. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

"nesze csórókám, ezt is te fizettem nekem, te szr!"


Igen, csakis te fizetted... Szánalmas, hogy ezen képesek emberek idegeskedni..

2014. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

# 5/5 Időpont ma 10:43


Egyrészt nem idegeskedem. Másrészt meg ezeket a nép fizeti, adók/díjak/stb. formájában. Mivel politikusaink ebből kapják a jövedelemük (egy részét). Szóval mi is a bajod az állításommal? Engedtessék meg hánynom az ilyenektől éppúgy, mint az egysejtű szintjén lévő celebektől. Mert mindkettőt undorító, ha az arcomba tolják (és akkor is ha nem).

2014. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg a Ráhelt békén kellene hagyni.

Nem tehet róla, hogy az az apja, aki.

2014. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

AZ a baj, hogy tényleg nem érzékeli a valóságot.

Úgy adja elő, hogy 3 év munkájával ez egy természetes dolog és nem érti mi a baj vele. Szerintem azt hiszi, hogy ez mindenkinél így megy.

2014. dec. 19. 11:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Arrol valoban nem tehet, hogy ki az apja es hogy hova tolja be, de ez a bejelentese tenyleg pofatlan volt, hogy minden onerobol ert el.

Nem az a baj, hogy hova jutotta, hanem hogy utana ezt mondja/kepzeli, hogy csak onmaga miatt tortent.

2014. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Melyik apa az, amelyik nem támogatja a gyerekeit? Nem itt kéne keresni a gondot. Hanem az apa vagyon nyilatkozatát megnézni, miből is támogatta.
2014. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!