Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rendőrök akik a tüntetéseken...

Rendőrök akik a tüntetéseken rendet tartotok! Ti még nem gondolkoztatok el azon hogy a tömeg oldalára álljatok?

Figyelt kérdés
Csak azt ne írjátok pls hogy jaj családom van elbeszítem a munkám én ezt megértem e mégis...
2014. dec. 17. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Amikor kilakoltatás van, akkor se állnak soha az emberek oldalára, mindig a végrehajtókat védik...
2014. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Még mielőtt jönnétek a cigányozással, nem, nem csak cigányokat szoktak kilakoltatni...
2014. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%

10ezren tüntetnek, 8millióan nem tüntetnek.

Nem is kérdéses, hogy melyik oldalra kell állniuk.

2014. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Ti még nem gondolkoztatok el

Dehogy nem,azért állnak a jó oldalon!

2014. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hogy állnának már át?

Ott van 500 társuk, az ismerőseik, a barátaik és akkor majd átsétálnak a tüntetőkhöz csak úgy?

2014. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát igen de előbb utóbb ők fogják ezt beszívni legelőször...
2014. dec. 17. 14:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrök feladata a rendfenntartás, nem foglalhatnak állást munkaidőben. Szolgálaton kívül gondolom azért szabad nekik is civilekkel együt tüntetni.


Nyilván persze helyzetfüggő is, egy polgárháborús vagy forradalmi helyzetben ők is választhatnak, de attól nagyon messze vagyunk.


Nem a rendőrök a rosszfiúk, ne haragudjatok rájuk.

2014. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy ezek a rendőri és katonai átállások forradalmak idején mindig vezetői szinten történnek, tehát mindig egy egységnek a parancsnoka áll át az alárendeltjeivel, akik nagyrészt egyetértenek vele és nem személyi szinten történik a dolog.
2014. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én nem rájuk haragszom sőt inkább sajnálom hogy ilyen helyzetben vannak mivel szerinte mők is tüntetnének...
2014. dec. 17. 14:42
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

"Szolgálaton kívül gondolom azért szabad nekik is civilekkel együt tüntetni. "


Ezt rosszul gondolod. Egy csomó munkahely megszabja a munkahelyen kívüli viselkedést is, beleértve a nyilvános politizálást, tüntetést. Rendőrség, minisztériumok, közszolgálat, stbstb. Ha bárhol észreveszik közben, repül. És jogosan.

2014. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!