Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért az Orbán csokievésén...

Miért az Orbán csokievésén pörög mindenki, amikor ennél durvább dolgokat is műveltek más képviselők a Tisztelt Házban?

Figyelt kérdés

Egyik MSZP-s politikus az egyik ülésen vöröscsillagos sapkával vett részt, de az eseten csak néhány jobbos háborgott.


Horn Gábor túrta az orrát és a fikát nagy élvezettel ette, és mégis nem váltott ki közfelháborodást az ügy.


Szanyi Tibor és Pálffy István részegen vettek részt több ülésen, az esetek nem kaptak nagy körítést. Szanyi a részegeskedést alaptalan nácizással és mutogatással is koronázta.


Ha az eseteket sorolnám, igen elnyúlna a kérdésleírás, viszont nem akarom őket kihagyni, ezért bedobok két linket azoknak, akiket érdekelnek a plenáris ülések furcsaságai:


[link]


[link]


2014. dec. 16. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Talán azért, mert ez egy gusztustalan, cinikus, szívtelen féreg. Gyerekek fényképét tépte fel a fogával, akiknek a szülei miatta lesznek munkanélküliek. És ha nem találnak sürgőssen új munkát, akkor sem családi, sem segély nem fog járni nekik. Ez is Viktornak köszönhető. A híveinek pedig már ideje lenne a jelennel foglalkoznia, nem lehet mindnet az előzőekre fogni.
2014. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezeknél az sokkal durvább hogy megszavazták ilyen formában a 2015-ös költségvetést és a vasárnapi zárvatartást.
2014. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagyok fideszes, de óriási húzás volt ahogy jóízűen megették azt a csokit Semjénnel.. Finom, de mégis megalázó húzás volt amivel megmutatta hogy mennyire érdekli őt hogy tüntetnek az emberek. Én ezért is nem járok ki ezekre a marhaságokra, ezek után szerintem mindenki gondolja meg kétszer, körülbelül ennyire érdekli őket, jókat röhögnek azon hogy kinn fagyoskodik a sok marha.
2014. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert mindig akad valami amivel elterelik a nép figyelmét a komolyabb problémákról.
2014. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%

mert nagy az orbánfóbia a libiksnél!

tönkre akarják tenni a Nemzeti Kormányt és Orbán Viktort, a sunyi pitináner lejáratókampány elkezdődött, de úgyis vesztesen jönnek ki a dolgoból a libsik!

pitiánert dolgokkal nem lehet kormányt buktatni! csak az usa csapatokra számíthatnak a libsik!

2014. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Most miért baj, az hogy illően elfogyasztották a felkínált csokit? Ha nem tették volna, azt mondták volna a mindenbe belekötő emberek, hogy büdös volt az ajándék
2014. dec. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én eddig nem hallottam Orbán csokievéséről. És most hogy hallottam róla, továbbra sem érdekel.
2014. dec. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Istenem! Itt nem a csokievésről volt szó, hanem arról, hogy konkrétan leszarta azt, amit kapott a tüntetőktől. Körülbelül hasonló érzésem van ezzel kapcsolatban, mintha mondjuk megkapta volna a tüntetők követeléseit egy A4-es lapon és a WC-n azzal törölte volna ki; mindezt persze kamerák kereszttüzében.


Körülbelül ilyen érzés volt nézni.


A fikaevés, meg a Szanyi kapitány ittas megjelenése kutya faxa ehhez képest. Tény, hogy ez is egy hatalmas gumicsont, de már kezd olyan érzésem lenni, hogy annyi fals hülyeséget akarnak generálni, hogy nehéz legyen a lényegre koncentrálni.

2014. dec. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BlackSword ***** válasza:

Én megértem... Noha utálom...


Most gondoljatok bele: a csoki energiát tartalmaz, finom, és boldogsághormonokat szabadít fel... Aki pedig egész nap azon töri a kicsi buci fejét, hogy hogyan lopjon/mutyizzon/húzzon le pénzt, annak kellenek is ezek...

2014. dec. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyessel tökéletesen egyetértek. Még vigyorgott is a képeken a mélykeresztyén, vizidisznó fejű haverjával, aztán meg simán megszavazták a tönkretételüket.
2014. dec. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!