Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel zsarolta meg a kdnp a...

Mivel zsarolta meg a kdnp a fideszt, hogy megszavazták a vasárnapi zárvatartást?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem kellett őket megzsarolni.
2014. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen Orbán rájött hogy ezzel tudja szívatni a Tescot és társait, a CBA és egyéb haveri cégeket így előnybe juttatva.
2014. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem kellett zsarolás, ezek maguktól is ilyen hülyék.
2014. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
20%
Gondolom azok akik ellenzik a vasarnapi zarva tartast azok egy percet sem dolgoztak meg kereskedelemben. Kivanok nekik boldog hosszu eletet es azt hogy a gyerekuk a tesco penztaraban elje le az egesz eletet nagyon aranyos kedves es hihetetlenul inteligens vasarlok kozott akik mast sem tudnak csak vasarolni mert ez nekik a csaladi program. NAGY IRONIAVAL!!!!!!!!!!! Persze legyenek nyitva az uzletek de a dolgozo valaszthasso onkent hogy akar e dolgozni vagy sem vasarnap. Kivancsi lennek hol venned meg a 200 000 es nadragodat mert az olyan ku.... va fontos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

# 4


Most majd nem kell bemenned vasárnap, ne aggódj. Lehet, hogy egyáltalán nem kell majd menned, mert te leszel az akit kirúgnak emiatt.


Akkor majd rengeteg időd lesz a családodra. Ennek én szívből örülök, hiszen ezt akartad.

Remélem te sem fogsz majd akkor köpködni a gonosz multira aki elvette a megélhetésedet!

2014. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4: Nagyon sokan vannak, akik kereskedelemben dolgoznak és ellenzik a vasárnapi zárva tartást, mert diákok, vagy kell nekik a plusz pótlék.


Érdekes, hogy sokan lazán bezáratnak mindent, ahelyett, hogy a normális munkavállalás feltételeit követelnék ki, hogy a dolgozók rendesen legyenek bejelentve, tisztességes bért és vasárnapi pótlékot kapjanak, továbbá a hétvégi munkavállalást tisztességesen intézzék: korrekt beosztással, nem minden hétvégére és amikor mégis dolgoznak, akkor megfelelően kompenzálják érte.


Én hétfőtől péntekig dolgozom, ha bármit el akarok intézni, ahhoz szabadságot kell kivennem, engem nem zavarna néha-néha hátévégi munka, a családi életet pedig megoldanám a következő nap.

2014. dec. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
kedves # 4/6, alapvetően hibásak az előfeltevéseid: eddig sem volt senkinek sem kötelező sem ott dolgozni, sem ott vásárolni. most viszont majd nem lehet. ezt a döntési szabadságot vették el. én is boldog és hosszú életet kívánok neked. remélem, majd nem fogsz nyafogni, amikor neked húsbavágó döntések fognak születni és majd eszedbe fog jutni a szívtelenséged, amikor senki sem fog kiállni a te jogaidért, hanem majd kioktatnak, hogy megérdemled.
2014. dec. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszoló az, aki soha az életben nem dolgozott boltban. Nekem volt szerencsém fél évig, és jól emlékszem, hogy szinte tülekedés volt a vasárnapért az 50%-os pótlék miatt.
2015. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!