Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyenkor mit tud amúgy tenni...

Ilyenkor mit tud amúgy tenni egy tévécsatorna? (Reszkessetek betörők)

Figyelt kérdés

Tavaly ugye nem adta le az RTL Klub a reszkessetek betörőket. EZ miatt nagy felháborodás volt, petíciót gyűjtöttek, facebookon tiltakoztak, levelet írtak, meg "nagy" vízhangot kapott. Most idén bejelentették, hogy a tavalyi miatt megint lesz reszkessetek betörők. Erre már megint kezdődik facebookon, hogy mint mindig megint leadják ezt a szart, nem unalmas már.


Most ha nem adják le akkor az a baj, ha meg leadják akkor meg az. Ilyenkor mit tehet egy tv?


2014. dec. 14. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez most vicc, vagy csak gyerekzsúr van?
2014. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tényleg komoly kérdés. Most ha leadják akkor azon megy a hiszti, ha meg nem akkor azon.
2014. dec. 14. 23:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az RTL (és a legtöbb tévécsatorna) tojik magasról az ilyen komolytalan FB-csoportokra, és saját maga állítja össze a műsort.
2014. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Most nem is az a lényeg, hogy meghatja e őket vagy sem.


A lényeg az embereken van. Egyik évben azért sírnak mert nincs, a következőben meg azért mert lesz. Most akkor mégis mit tehetnek ilyenkor?

2014. dec. 14. 23:17
 5/11 anonim ***** válasza:
de nem ugyanazokról az emberekről van szó
2014. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A tavaly indult petíciók és tüntetések mind viccből indultak (legalábbis 99%-uk biztosan), ugyanis már mindenkinek tele volt a hócipője azzal, hogy az utóbbi 20 évben mindig a Reszkessetek Betörőket adták karácsonykor.


Az már nem a nézőkön múlt, hogy a zseniális tudású és remek emberismerő RTL fejeseknek ez nem esett le.

2014. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most akkor pontosan mi a kérdés? Előbb az kérdezed, hogy " Ilyenkor mit tehet egy tv?", majd azt hogy "A lényeg az embereken van (...) Most akkor mégis mit tehetnek ilyenkor?" Döntsd már el mit akarsz megtudni...
2014. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

Kedves kérdező, ha kicsit is gondolkodnál, akkor valószínűleg rájönnél magadtól is, hogy bizonyára nem azok az emberek morognak az idei vetítés miatt, akik azért tüntettek, hogy legyen idén is.


Bár nem tudom, nekem teljesen evidens volt, hogy különböző emberekről van szó, a te gondolkodásodat nem nagyon értem.

2014. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most azok sírnak, akik már unják, hogy ezredszerre is ugyanaz a műsor megy majd Karácsonykor, tavaly meg azok sírtak, akik szerették volna látni, mi ebben a furcsa?

Mondjuk én sem vagyok már rá kíváncsi, annyiszor leadták.

Nem lehet mindenkinek a kedvére tenni.

2014. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Karácsonykor Bud Spencer - Terence Hill filmeket adnak, nem ilyen gagyi vackokat!
2014. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!