Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan nevezhette McCain...

Hogyan nevezhette McCain Orbánt "újfasiszta diktátórnak", amikor sok kormánytag zsidó származású és demokratikus választások vannak ma is?

Figyelt kérdés

Nagy meglepetéssel olvastam, amikor is "újfasiszta diktátor" minősítéssel illette Orbánt. :O


Nem értem, hiszen semmilyen faji alapú intézkedése sem volt a FIDESZnek sosem, sőt ! Sok Fideszes izraelita [link] [link] Lásd még Orbánt is. A gyermekei is mind izraelita nevűek [link] [link]


Hogyan lehetne újfasiszta diktátór? Demokratikusan választották ebben az évben zsinorban 3 választást nyert meg és 3.madszorra választották miniszterelnöknek (első 1998-ban volt) Demokratikus választás van ma is, alkotmánymódosítással nem tőrtőlte el a választásokat. Lehet, hogy valóban elment a józan esze ? Úgy tudom háborús hős volt Irakban és a sok stressz a feszültség nagyban növeli az időskori elbutulás kockázatát. Nem értem, te ehhez mit szólsz ? Visznt arra kérem a válaszolókat, hogy normálisan válaszoljanak, ne elfogúltan, mert így nem lesz világos.


2014. dec. 4. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Talán olvasd el, hogy mit jelent a fasizmus kifejezés és akkor megtudod.

Csak mert amiről te itt beszélsz, az közel sem az.

2014. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
39%
Fasiszta /= rasszista.
2014. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerinted attól függ, hogy diktatúrát akar-e kiépíteni valaki, hogy milyen származásúakkal veszi körül magát, vagy mlyen nevet ad gyerekeinek?

Feltételezem, igen, mert olyan linkeket adtál meg.

2014. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ez a McCain azt sem tudja pontosan, hol van Magyarország... Hogy miért mondta, szerintem ő maga sem tudná megmondani...
2014. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, gugli a barátod, használd, mielőtt marhaságokat ideböfögsz.


Amúgy mielőtt fikázól valakit nézz utána Vietnámban szolgált...

A guugli tényleg a barátod, azt használd inkább...

2014. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel a Mol és a bankadó meg multiadó rendesen lelassítja a kiszipolyozást. Továbbá hogy szoros kapcsolatot építünk oroszországgal. Illetve most a déliáramlat nem viszont azerbajdzsán ellát gázzal elméletileg így az sem amerikai nyereség. Nehogy egy mubarahot és khadafit babuzsgató embertől erkölcsi kioktatást elfogadjunk már. Nyílvánvaló hogy aki támogatja a diktátorokat és minden évben másvalakit száll meg lásd vietnám gáza irak egyebek az nem amiatt aggódik hol van demokrácia hanem hogy mi lesz a pénzével. Mert orbán inkább magának tartja meg ahelyett hogy odaadná.
2014. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az USA játsza a világrendőrséget,meg a demokrácia védelmezőjét.A valóságban gátlástalanul a saját gazdasági érdekeit szem előtt tartva cselekszik,sokszor sumák-aljas módon.Most nem tetszik nekik,hogy valaki betart a multiknak,stb.Ráadásul a keleti nyítás is csípi a szeműket.Nekünk meg a saját gazdasági érdekeinket kell szem elött tartani.És ha keleten van,ott kell piacot nyitni.Gusztustalan,ahogy zsarolni és megfélelmíteni próbálják a magyarokat.De hát miért is csodálkozunk,ezek a módszerek már elég régiek.
2014. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fasizmusnak mi köze a faji származáshoz, meg hogy hány kormánytag zsidó?
2014. dec. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zsidónak lenni nem olyan könnyű h fel vesz egy kipát és már is zsidó lesz. Ezeken a képeken pedig csak annyi történt, attól h vki kipát vesz fel attól még nem zsidó.
2014. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!