Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha indulok a 2018-as választás...

Ha indulok a 2018-as választáson, megszavaztok?

Figyelt kérdés

A Fidesz 1 szavas választási programjára reagálva ("folytatjuk"), nekem 100%-al kidolgozottabb lesz (2 szavas) a programom: "nem folytatjuk"!

Bármilyen velem egyet értő emberrel szívesen vitázok.


Kedves Barátaim, MI a nép, együtt űzzük el az országunkból a bűnös Fideszt, mert az "elmúlt 4 évben" megmutatta, hogy kormányzásra képtelen. Én ezzel szemben egy tökéletes rendszert dolgoztam ki, amit sajnos nem mondhatok el, de hogy sikerüljön megvalósítanom szájról szájra terjedő propagandákkal terjesszétek, hogy milyen jó vagyok!


Kedves Barátaim, a Fidesz leszerepelt, 4 évig hazudtak nekünk Oroszországgal kapcsolatban, a trafikokkal, a földekkel, a tandíjjal, a szociális segélyekkel, a munkahely teremtéssel, a egészségügyi rendszer fejlesztésével, mindennel kapcsolatban hazudtak nekünk!


Most eljött a MI időnk, a nép ideje!

Kérlek 2018-ban szavazzatok rám, hogy elűzzük a gonoszt az országból, és újabb soha nem látott történelmi pillanathoz érjünk: "forradalmat csinálunk a szavazó fülkében!"


2014. nov. 26. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesz vezetékes sör alanyi jogon?
2014. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanis a válaszaidból ismerve, populista vagy, bakamuzólmindent, aztán lenyúlsz amit csak tudnál. :-P
2014. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
illetve örök élet + szegedi űrállomás?
2014. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Természetesen bevezetek mindent, ami jó

és eltörlök mindent ami rossz!


Ígérem, és ha megnyerem a választás, megesküszöm az életemre, hogy csak annyit fogok lopni, amennyit nem szégyellek!

2014. nov. 26. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert dilós vagy !
2014. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

Ez most komoly? Mert viccnek elég siralmas. Jobbikos vagyok, de úgy gondolom, hogy jelenleg nincs megfelelőbb ember az ország élére mint Orbán Viktor. Ezt úgy mondom, hogy a Jobbikra szavaztam, és négy év múlva is rájuk fogok szavazni.

Magyarországnak meg kell őriznie az egyensúlyt nyugat és Oroszország között. A Jobbik nyíltan Oroszország mellé állna. Szerintem ez nem tenne jót Magyarországnak. A baloldali pártok nyugat mellet állnak. Szerintem ez sem hasznos Magyarországnak.

2014. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi kevés. :D
2014. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Nekem ennyi kevés. :D"


Kapsz évi 100ezer ft párt bónuszt, ha beszervezel plusz 5 embert, aki rám fog szavazni :)

2014. nov. 26. 19:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Szóval akkor mesterséges jólétet akarsz, mint a szocializmusban? :)

Mindenkinek mindent, csak az országot adósítjuk el közbe.

2014. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Szóval akkor mesterséges jólétet akarsz, mint a szocializmusban? :)"


Nekem mindegy, az a lényeg, hogy szavazzanak rám minél többen

2014. nov. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!