Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt az a Xénia Láz Egyesület?

Mi volt az a Xénia Láz Egyesület?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 18:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
Kubatov-lusta á la MaSZoP :)
2016. okt. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Lista... Elirtam pfff
2016. okt. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én imádtam anno ezt a sorozatot, és a betétdala is nagyon jó, szinte mindennap meghallgatom! :) Kár, hogy nem voltam ott élőben a koncerten! :(
2017. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor adok hálát, hogy 96-ban születtem és nem kellett ilyen korban élnem. Azt a linkelt videót konkrétan úgy néztem végig, hogy én éreztem magam kínosan :D
2017. máj. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, akik nem 1990 előtt születtek, és gyerekkoruk nagyobb részét is később élték, nem a '90-es években, el sem tudják képzelni, milyen jó világ volt akkor, és sajnos sokmindent cikinek vagy ósdinak tartanak, például ezt az Űrgammák-Xénia Láz őrületet is! :(
2017. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
#15 mindenki azt a kort tartja jónak, amikor fiatal volt, mert fiatalnak lenni jó :D És ez teszi számodra széppé azt a kort, még akkor is, ha egyébként nem volt az.
2017. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Erről beszélek, ne írj olyan hülyeséget, hogy hálát adsz, mikor azt sem tudod, milyen lett volna akkoriban a gyerekkorod!
2017. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
75%
A 9-es válasz író már részben válaszólt! De a 9-es válaszíró válaszát ki egészítenem azzal, hogy a Xénia Láz, egy általános iskolásokat tömörítő egyesület volt. A Xénia Láz Egyesület az Űrgammák című sci-fi sorozat köré épülő politikai szervezet / egyesület volt amelybe általános iskolás gyerekeket vontak be. A Xénia Láz Egyesület vezetője Schmuck Andor akkori Újpesti MSZP-s politikus, és az Űrgammák producer asszonya Czégé Zsuzsa volt. Az Űrgammák egy 160 részes televíziós sorozat volt az 1990-es években, és ehhez az Űrgammák sorozathoz kapcsolódva egy általános iskolásokat tömörítő gyerek szervezet jött létre amit röviden XLE vagyis Xénia Láz Egyesületnek hívtak. Ez a Xénia Láz Egyesület, egy politikai Egyesület volt amely általános iskoláskorúakat tömörített, egyesületbe. Még a Fidesz kormányra kerülése (1998) előtt csődbe ment az XLE, és bele olvadt az úttörő szövetségbe. Röviden ennyi.
2023. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!