Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a nagy fejű ronda kövérkés...

Ez a nagy fejű ronda kövérkés ember hogy lehet politikus?

Figyelt kérdés

Most már megnéztem a nevét is annyira érdekesnek találtam, Tállai Andrásnak hívják. Ráadásul államtitkár.


Igazából még egy értelmes nyilatkozatát nem hallottam, mindig csak hebeg habog valamit, közben olyan furán somolyog, valahogy elkerüli a válaszadást, gondolom nem akar bajba kerülni, inkább nem szól érdemben, a fizetés meg így is jár.


Csak én látom így, hogy ilyen alakokat bármelyik kocsmából elő lehetne húzni?



2014. nov. 13. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Mezőkövesdi származású.

Mégis mit vársz tőle? :D

2014. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Amíg valaki nem gondolkodik, hanem csak a Nagyvezír által a szájába adott szöveget szajkózza, addig bárkiből lehet poitikus.
2014. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
már nem az első eset ebben az ügyben, hogy kormány párti politikusaink ellentmondó állításaikkal, kijelentéseikkel cselekményeikkel égetik magukat.. retardált bagázs az egész.. de legalább egy kis színt visz az életembe :D már jó rég óta nem folytam bele mélyebben politikai ügyekbe, de most nap mint nap követem az eseményeket, mert minden nap előjönnek valamivel amin tudok röhögni egyet és felvidítja a napom XDD
2014. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Orbán szereti magát ilyen ostoba, semmihez sem értő, egyedül talán levegőt venni is képtelen alakokkal. Ott van ez a Tállai, akkor Fazekas a földművelési miniszter, az L Simon, a környezetvédelmis akinek nem tudom a nevét, és még sokan mások. Közös jellemzőik, hogy jó testesek, rendkívül arrogánsak, és iszonyú baromságokat tudnak mondani ha épp nem a begyakorolt szöveget kell visszamondani. Sajtótájékoztatóik is általában úgy érnek véget, hogy feldühödve elfutnak a mikrofonok elől. Orbán Viktort meg valami félistennek képzelik, és őszinte meglepődés látszik az arcukon, amikor valaki kritikus merészel lenni vele szemben.
2014. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az emberek a szöveg betanulásán kívül SEMMIHEZ SEM értenek. SEMMIHEZ. Ha nem konkrétan a betanult szövegre kérdeznek rá, akkor zavarba jönnek, nem tudnak mit hozzászólni, vagy olyan orbitális hülyeségeket mondanak, hogy az ember már elsírja magát kínjában. L. Simon László például tökéletesen ez a kategória.

Az ilyeneknek nem a parlamentben, hanem az elmegyógyintézetben lenne a helyük. Ezek a megszólalások olyanok, hogy a 8 általánost SEM érezni mögöttük.


Az utolsó jól mondja. Orbán azért ilyen életképtelen, agyatlan barmokat nevez ki maga mellé, hogy ne legyen a párton belül riválisa.

2014. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

Van még kérdés? :D

2014. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól mondja. Orbán azért ilyen életképtelen, agyatlan barmokat nevez ki maga mellé, mert vakok közt király a félszemű.
2014. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, az L. Simon is elég vicces :)


Mert legalább a Rogán, meg a Lázár... az arrogancia megvan ott is, de legalább felvesznek egy számmal kisebb zakót, középen összegombolják nagy kínlódva - lehet most ez a divat? - aztán kiosztják az Egyesült Államokat :) Nem mondom, hogy ez az etalon, de legalább meg tudnak jelenni, vagy nyilatkozni, függetlenül attól hogy igazat mondanak-e éppen.

2014. nov. 13. 14:12
 9/10 anonim ***** válasza:
#4-#5-nek sztem teljesen igaza van, és ehhez még hozzá tenném azt is, hogy aki gondolkozni mer, vagy esetleg ne adj isten normális ötlettel előáll, azt lemondásra kényszerítik.. többek közt Ángyán Józsefet is, azért őt említem, mert neki több száz oldalas tanulmánya volt arról, mit kéne tenni, amit vitába sem bocsátottak, majd lemondása után egyetemeken komoly előadásokat tartott az elképzeléseiről, és csak annyit kért, hogy üljenek le vele megvitatni az ötletét.. kérdem én minek vannak a fidesznek különböző területeken tanácsadói, ha bármit tanácsolnak ami Orbán akaratától eltér, akkor semmibe veszik?
2014. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezeket a menthetetlen barmokat azért nevezte ki Orbán maga mellé, mert nekik úgysem fordul meg soha a fejükben, hogy amit OV csinál, az esetleg rossz. Ellenkezni nem akarnak, érvelni nem tudnak, benyalnak valami hátsófertálynyaló szöveget, és felveszik a fizetésüket A SEMMIÉRT.

L. Simon Lászlót, Szijjártót, meg az összes hasonlót egy nagy pofánrúgás után ki kell dobni a parlamentből. Ezek egyike sem alkalmas arra a posztra, amire beosztották. Sokaknak diplomája sincs, fingjuk nincs arról, hogy mit kellene csinálniuk, csak jó WC papír pótlékok Orbánnak. Szégyen, hogy milyen emberek lehetnek nálunk bent a Parlamentben.

Ezeket a "nagy fejű ronda kövérkés embereket" egy gimnazista, vagy általános iskolás simán lepipálná szövegalkotásból, és őszinteségből.

Normális országban már az utcai csövesek se hinnének nekik, mert annyit hazudnak, és olyan nyilvánvalóan, hogy az embernek már a fejüket fogják, hogy mindenkit ennyire nyilvánvalóan hülyének néznek, és hogy egy ilyen tanulatlan, megszólalni alig tudó, betanult szöveg nélkül agyhalott emberek vannak vezető pozíciókban, és döntenek az ország ügyeiről.

2014. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!