Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok Jobbikos miért szereti...

Sok Jobbikos miért szereti annyira Japánt?

Figyelt kérdés

Ezen a fórumon, sokan bele vannak szerelmesedve abba az országba.


Bár, én sejtem miért, mert Japánban nem valósult meg a sokszínűség.Az állam igyekszik uniformizálni (iskolai egyenruhák..stb).


Persze, nagyon fejlett, gazdag ország, jó az életszínvonal nem vitatom.

Viszont öngyilkossági rátában nagyon elöl vannak.

Az emberek pedig nem túl boldogok, rossz a közhangulat.


A másik, hogy a felszín alatt bizony ott is van nem kevés züllöttség:

http://www.youtube.com/watch?v=fuUkYfWxjOE



2014. nov. 9. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyennel még nem nagyon találkoztam, szerintem a "sokan" jelzőt beleképzeled...

Ja bocs, ez is csak egy jobbikosokat pocskondiázó kérdés akar lenni? Már csak azért ötlött fel bennem ez a kérdés, mert utána gyorsan megmagyarázod, hogy mekkora egy züllött társadalom is a japán. De gondolom a nyugati országok tökéletesek? ( Persze ilyet nem írtál... ezzel lehet is mosakodni).

2014. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A videón látható gépezet kínai (a felirat a gép alatt kínaiul van).


Én jobbiosként nem voltam Japánban, így nem tudom hogy szeretem-e vagy sem. Szomszédomban élnek japánok, akik szimpatikus emberek, és szeretem a japán kaját (legalábbis amit a sushis helyeken japán kajának mondanak, nem tudom mennyi köze van a valósághoz). Nekem csupán ennyi pozitív érzelmeim vannak Japánnal kapcsolatban.

2014. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És ebből, hogy az @ñýådba következik az, hogy a jobbikosok szeretik japánt?
2014. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Én azt nem értem mióta divat fikázni a Japánokat a liberálhibbantaknak.


Csak nem azért mert ott nincs annyi libber ökörség mint a multiturha pl.? (Jó vannak más hülyeségek.)

2014. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meglehetősen liberális vagyok és tisztelem a Japánokat, mert nem semmi amit véghez vittek a világháború után. Az meg, hogy rossz a közhangulat sztem olyasmi mint, hogy mi Magyarok mindenkit hátba támadunk/szidunk tehát elég erős általánosítás.
2014. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az emberek pedig nem túl boldogok, rossz a közhangulat."


Te már csak aztán tudod....

2014. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az emberek pedig nem túl boldogok, rossz a közhangulat."


Te már csak aztán tudod....

Arról nem is beszélve, h ha beengednének egy rakás cigányt azonnal jobb lenne a kedve az embereknek, igaz?:)

2014. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem keversz valamit.

A hungaristák kerestek Japánnal kapcsolatot, a németek ellenében.

Ha szétesett volna a Szovjetúnió akkor létre lehetett volna hozni egy turáni szövetséget Hungárián, Türkesztánon át Japánig.

Szálasi szerint ez ellensúlyozhatta volna a Német Birodalom fölényét.

2014. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én sem tapasztaltam tömeges japánszeretetet a Jobbikosok körében, persze az is igaz, hogy nem nagyon mozgok efféle körökben.


Egyébként kevés személyes tapasztalatom van velük kapcsolatban, de az alapján én is kedvelem őket, csakúgy mint a kínaiakat. Kedves, jóravaló, dolgos emberek, már akiket én ismerek. A japán lányok pedig szerintem nagyon szépek, habár ez már tényleg szubjektív :)


A közhangulatról nem tudok nyilatkozni, de az biztos hogy technológiailag és gazdaságilag is az élvonalban járnak.


Az öngyilkossági rátát pedig nem hiszem hogy nekünk magyaroknak kéne felhozni, mikor nálunk van Észak-Korea után a világon a második legtöbb öngyilkossági ráta lakosra vetítve...

2014. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg Japán=anime,manga.
2014. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!