Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek mért hiszik azt hogy...

Egyesek mért hiszik azt hogy minden az Orbán kormán hibája?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint pl. amik az Orbán kormány előtt is probléma vagy gond volt mégis Orbánékat hibáztatják érte.

2014. nov. 9. 20:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%
Na ezaz...Egyetemi diplomával 95 ezret keresek közalkalmazottként.Az,hogy nekem ennyi a fizum,kinek is a hibája?Merthogy engem az állam fizet...
2014. nov. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
43%

mert lassan 5 éve vannak hatalmon és nincs életszínvonal emelkedés, holott ezt ígérték, hogy majd ők, ők azt így, meg úgy,

adócsökkentés (áfa 27%),

nem lesz tandíj (csak felvitték a ponthatárokat úgy, hogy egy 400 fős évfolyamból 40-en államiak--->rejtett, burkolt tandíj stb...

2014. nov. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Kérdezd inkább azt, hogy az ez évi infláció, a munkahelyek megszűnése és az államház-tartáshiány miért az 5 évvel ezelőtti kormány hibája. Legalábbis a Fidesz szerint.
2014. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Haver átmosták az agyad?
2014. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 BlodDrunk ***** válasza:

Azért mert valaki nem végzett főiskolát attól épp úgy joga van normális élethez amiben nem kell nélkülöznie.

Lásd külföldi országok(Ausztria)Ahol a szemétszállítók is megkapják a havi 1500+eurót

2014. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

# 22

És ez hogy jön ide?Elolvastad mit írtam????????????


"Olyanokra gondolok mint pl. amik az Orbán kormány előtt is probléma vagy gond volt mégis Orbánékat hibáztatják érte."

2014. nov. 11. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!