Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet, hogy a magyarok...

Igaz lehet, hogy a magyarok 1/4-e nélkülözik?

Figyelt kérdés

Hónapról hónapra alig tudommegvenni a lecsókólbászomat, vajamat, és az akciós pizzáimat. Nem cigizek, nem iszok alkohólt és mégis az alpvető fogyasztási cikkekre elmegy a fizu. Aközött tudok válogatni, hogy zala vagy sporoni felvágottat egyek reggel és este. Nem is gondóltam vólna, hogy ezzel a negyed poluláció így van, hiszen az átlag fizetés nettó 250 körül van. Igaz lehet ez az adat ? Te hogy látód:?


"Korábban az ombudsmani jelentésben közölt magyarországi adatokat erősíti meg azuniós statisztika, mely szerint az a teljes lakosság majd negyedét érinti a szegénység és kirekesztés veszélye." [link]


2014. nov. 4. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen igaz, de azt tudnia kell mindenkinek, hogy Magyarország a világ egyik leggazdagabb államai közé tudná magát emelni, ha a háttérhatalom nem nyomna el minket. Magyarország képes lenne az összes embert etetni, mert képes lenne az önellátásra csak a kaját elveszik az asztalodról és külföldre viszik veszteségesen.
2014. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz, de gondolom ebbe a romák helyzete is bele van kalkulálva.

Ugyanakkor a fodrászok,kozmetikusok, boltok stb.tele vannak vásárlókkal. Viszont megyéktõl is függ, ki hol él!

2014. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én keresek 80 ezret a zorbán másfélmillát akkor az átlagfizetésem majdnem 800 ezer. Na igy számolják a átlagot.heeeeee!
2014. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ok, de Orbán csak egy van, hozzád hasonló melós meg rengeteg, akkor annak az átlaga ~80 ezer. Nem?


A bóltok tele vannak vásárlókkal, ezért fura nekem is

2014. nov. 4. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz lehet . De ez sok összetevőtől függ. Van rengeteg fiatal akinek mondjuk 23 éves korára 2-3 milla tartozása van . Hitel kártyák , személyi kölcsön a, b, c, d, stb hitel ki merítve. És nincs semmilye ,ezekből fel mutatni nem tud semmit . És hiába keres jól ha a fizetése kétharmad része a törlesztőkre megy el.
2014. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy igaz.... Tele vannak a boltok vásárlókkal, négymillió személyautó van az országban.
2014. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!