Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP-DK-sok miért visítanak...

Az MSZP-DK-sok miért visítanak a kémiai kasztráláskor?

Figyelt kérdés
Nem csak az Arató Gergely DK-s politikus tartja minősíthetetlennek a pedofilok kasztrálását, büntetését, hanem a szavazóik tekintélyes része is félti a pedofilokat. Az ilyenekkel szemben miért kell a toleranciát, elfogadást gyakorolni ?
2014. nov. 1. 19:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
MSZP-DK-snak az számít, aki anno nagy MSZP-s volt, s most pártja halálát látván a DK-ba vonul át.
2014. nov. 1. 23:39
 12/17 anonim ***** válasza:

mégsem a libsik engedték el baltást


kérdező, neked ez a kasztrálás téma a fétised? volt már ilyen kérdés, ott kitárgyaltuk a kérdést, nem kell feltenni újra! ha meg nem te kérdezted, akkor meg kéne tanulni használni a keresőt!

2014. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Az eddigi válaszolók többségének remélem még nincs érettségije. Én nem vagyok liberalista, de azért még én is tudom, hogy mit jelent. Többek között annak köszönhetitek, hogy ezen fórumon írhattok és szavazhattok. Tévedés ne essék, ez nem emberi jogotok, a liberalizmus nélkül még mindig rendi országgyűlések hoznák a törvényeket és a társadalmi rend is az indiai kasztrendszerhez hasonlóan bebetonozhatna titeket egy helyre. A régi királyságokban és a törzsi életben vagy nem volt liberalizmus, vagy épphogy csak megjelent. Ha nem tetszik a mostani liberalizmus, tessék visszaállítani 48' előtti állapotokat.

Az alapkérdés nem a pedofilok védeleméről szól, hanem arról, mi van akkor, ha valakit ártatlanul ítélnek el?

Az általad feltett kérdést pedig irányított kérdésnek hívják, ha kíváncsi vagy a másik oldal véleményére, nem biztos, hogy így kellene feltenni.

2014. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

utolsó, eltévelyedett, nem a liberalizmusnak (libsiknek ) köszönhetjük, hogy írhatunk! hanem a józan észnek!

ez természetes emberi jog, hogy szabadon írhatunk! nem a libsik vívmánya! a szabadságot anno a libsik ősei vonták meg a magyar néptől a szovjet tankok segítségével, akkor meg kár dumálni...

2014. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Egyáltalán nem emberi jog, hogy itt írhatsz. Azért sem, mert az, hogy emberi jog, csak a liberalizmusnál jelent meg mint fogalom. Azzal, hogy azt mondjuk, hogy az én szabadságom addig terjed, amíg nem ütközik a tiéddel, azzal meg is teremtettük a mai jogi alaphelyzetet. Mármint azt, hogy szinte bármit írhatok, de ha téged becsmérellek vagy képet osztok meg rólad az engedélyed nélkül, akkor megsértem a "szabadságodat", amit a törvény nem enged.

Azt jól látod, hogy ez a józan ész következménye, de ki mondta, hogy a liberalizmus nem az? Ha én itt írhatok, jogosan kérdezheted: te miért ne írhatnál? Én mivel vagyok több? És már fel is merült benned az igény, hogy az én szabadságom ne korlátozza a tiédet... Egy illiberális országban ne gondold, hogy leírhatnál mindent, amit csak akarsz, ott csak az szólhat, akinek a véleményét meghallgatásra érdemesnek találják.

2014. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A szovjetek vagy a magyarországi kommunisták lehet hogy liberálisnak mondták magukat, de a rendszerük tipikusan illiberális volt. Hol volt valakinek joga szabadon hangoztatni a véleményét? Vagy ki indíthatott új pártot a választásokon? Nem, a szovjet tankokat nem a libsik hozták be.
2014. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

soha nem mondták a kommunisták vagy a szovjetek hogy ők liberálisok


aki ilyet állít az elmeháborodott

2014. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!