Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Jobbik vezette településeken ingyen lesz a wifi?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó dolog.

El is mondom, miért.


A mai androidos, meg Apple, Win. phone rendszerek internet nélkül semmit sem érnek.

Kell hozzájuk mobilinternet.


Az a mobilinternet sem korlátlan, mert ha eléred a limitet, akkor nagyon lassú, nem működik rendesen.


Így, wifivel meg gyakorlatilag korlátlan lesz.


Tudjátok mi mindenre van már android alkalmazás?

Lehet vele taxit hívni, megnézni a különböző éttermek menü választékait és még sorolhatnám.

2014. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"... de egy teljes település lefedése WiFi hálózattal ( ráadásul olyan hálózattal, amire egy okostelefonnal is gond nélkül rá lehet csatlakozni ) komplikáltabb, és költségesebb"

Ezt én is tudom. Csak láttam, mifelénk hogy működnek a települési wifi-hálózatok - na, pont úgy, ahogy leírtam. Hozzáértés nincs, összekukáznak valamit a "teszkóból", aztán kihajítják a hivatal eresze alá a beltéri routert, az ablak sarkával odacsípik a tápkábelt és csodálkoznak, hogy a rendszer teljes, három napos élettartama alatt egyszer sem képes kettőnél több eszközt normális sávszélességgel ellátni. De mindezért olyan pénzt számolnak el, hogy el sem fér a sok nulla a számlákon.

Nincsenek illúzióim arról, hogy bármelyik önkormányzat, legyen akár vörös, akár narancs, akár hupilila, hajlandó lenne valóban profi megoldást használni, ha egyszer van annál olcsóbb is.

2014. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak öltözzön fel jól az ingyen wifizni vágyó, mert a főteret nem fűtik.
2014. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Itt is ingyen van a wifi minden lakosnak, aki bemegy a teszkóba. Az említett településeken meg úgy lesz ingyen minden lakosnak, ha kimegy a főtérre. Nem úgy, hogy otthonról rácsatlakozik.
2014. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne?Természetes dolog.Ahogy a telefonálásért is nonszensz fizetni.
2014. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%
a jobbik legalább nem lop, mint a fidemszp és gyurbán
2014. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!