Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-sok mért büszkék Gyurcsány...

DK-sok mért büszkék Gyurcsány öszödi beszédére?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 14:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert a DK-sok úgy magyarázzák, hogy Gyurcsány a általánosságban a hazugságokra építő kormányzásnak akart véget vetni és nagy bevállalást csinált.


Mindenki más meg úgy magyarázza, hogy semmiféle nagy bevállalást nem csinált, csak privátban közölte a tényeket, hogy lófäszt és esti fényt csinálnak évek óta, az összes munka annyi volt eddig, hogy a 2006-os választásokkor jól átcseszték a népet, és most már akkora szarban van az ország, hogy valamit jó lenne kitalálni, esetleg tényleg csinálni is, mert egyrészt csődbe megyünk, másrészt feltűnik majd az embereknek és az nagyon ciki lesz.

2014. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

Hogy a DK-sok miért, azt nem tudom, nem vagyok se DK-s, se gyurcsány hívő.


Tudod mi az öszödi beszéd? Meghallgattad? Vagy csak kiragadott részleteket ismersz?

Én végighallgattam, és én ezt a beszédet a hibák elismerésének és azok változtatására, javítására tett felhívásként értelmezem. Sokszor durva és alpári a stílusa, de pont ezért volt figyelemfelkeltő.

Sajnos sok esetben, a szövegkörnyezetből kiragadott részletek pont ellentétes jelentést sugallnak.


[link]

***

hmmm?

Lázár János – kis túlzással – Gyurcsány Ferenc őszödi beszédét méltatja

[link]

2014. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen végighallgattam a teljes 25 perces verziót hogy nem csináltak semmit csak színjáték volt az egész meg hogy teljesen egyértelmű volt hogy hazudoztak össze vissza aztán meg csodálkoztak hogy nyertek a választásokon!
2014. okt. 31. 14:37
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Az öszödi beszéd azért hangzott el mert a szocik nem akarták a reformokat.


És Gyurcsány így noszogatta az MSZP népét, hogy csináljanak már valamit, beismerve hogy hazugság volt a választási propaganda.


Valójában nem az öszödi beszéd volt a baj hanem hogy előtte sem történt semmi és utána sem. (ami a reformokat illeti)

2014. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Aki nem akarja meghallani azt amit akkor Gyurcsány mondott az nem fogja meghallani még akkor sem ha a fülébe lesz szavanként rázva. Gyurcsány katasztrofálisan vezette az országot. Viszont ami az őszödi beszédet illeti, ott az nagyon félreértetted.
2014. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

# 5

Persze ilyen alapon mindent meg lehet magyarázni hogy félre van értelmezve!

Ez hülyeség!

2014. okt. 31. 15:35
 7/17 anonim ***** válasza:
4%

A kérdező, félre van értelmezve?


Ki mondta, és kinek: "El lehet menni Magyarországról!" - és mit jelent?

2014. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

# 7

Töki elolvastad az előzményeket hogy mire írtam?

2014. okt. 31. 16:11
 9/17 anonim ***** válasza:

Ők maguk sem tudják, csak tapsikolnak elmeháborodott vezérüknek, meg azzal, hogy "kimondta az igazat" a meisztró.


De mit is mondott ki? Egy zártkörű ülésen ami aztán kiszivárgott? :D

És akkor még ott volt a semmitérő "kormányzásuk" is.

2014. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

# 9

Te mit szedtél be?

2014. okt. 31. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!