Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gabi egy magyar félisten?

Vona Gabi egy magyar félisten?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 20:55
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Magyarország következő miniszterelnöke!
2010. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
36%
következő utáni utáni utáni utáni.
2010. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
35%
Szégyen.Erre nincs más szó.Ilyenen viccelődtők kedves liberálisok?Ez nektek vicces?Magyarok vagytok vagy nem?De bezzeg ha valaki a holokausztról viccelődne jönne ám a náczizás,antiszemétezés!SZÉGYELLJÉTEK MAGATOKAT!!!!!
2010. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
49%

A holokauszt ártatlan emberek lemészárlása volt.

Vona Gábor meg egy bohóc.


Nem értem a párhuzamot. Ha pedig te nem érted a különbséget akkor talán kár politikával foglalkoznod...

2010. jan. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
95%
Nem érted a párhuzamot? Na, Te kis komcsi zsidóbérenc... Mindkettő az emberiség történelmének egy tragédiája. :D
2010. jan. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

No,no...Hát ha valakinek nem tetszik Vona Gábor, (vagy a stílusa, vagy a politikai irányvonala), és ezt kifejezésre juttatja, nem azonos emberek tömegének a lemészárlásával...

(Persze, vannak akik azt is tagadják, noha a németek, akik elkövették, beismerik.) Főleg nem tragédia! Ahol korpa van, arra kutya kerül, csak esetleg máshogy hívják majd...

2010. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
74%

"Mi lesz itt még gyerekek?! Segíts Uram!"

Eszem ágában sincs! Ahhoz tudnom kéne, kinek van igaza...De mindent én sem tudhatok, meg az én türelmemnek is van azért határa, még ha ti a Földön végtelennek mondjátok is! Másszatok ki magatok a sz@rból, amelybe magatok kergettétek egymást bele...Engem meg hagyjatok békén! ( Az Úr szóvivője)

2010. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

viccelődni. Tényleg ku.va vicces ,hogy ennyire nem tartanak össze a magyarok. Hogy mindenki támad mindenkit. Hogy ha valaki komolyan veszi a dolgokat egyből letámadják. Igen. Valóban vicces. Hogy akik talán összefoghatnának a hazájukért inkább védik a zsidókat. Minden elismerésem. Tudtok ti valamit a zsidókról? Ha nem vigyázunk úgy járunk mint Németország. De hát ti arról sem tudhattok semmit.:) Vagy amit a töritanárbá megtanított.

És most jöhetnek a kötözködések.

Hogy én nem tudok semmit.

Hogy énis Jobbik fan vagyok.

Hogy nem jó a helyesírásom.

Apró dolgok ezek.

De pont ezek miatt az apró dolgok miatt lesznek hatalmas problémák.

És lehet ,hogy nem mertek hinni a Jobbiknak.

De kérdem én.. Ha eddig az MSZP és a Fidesz lopott ..csalt ..stb.. akkor mi fog változni azzal ,hogy váltogatják egymást?

És lehet ,hogy a Jobbikosok sem istenek. Biztos nem. De még nem volt esélyük bebizonyítani mit is akarnak.

De nembaj. Válasszuk azt akikről már biztosra tudjuk ,hogy segítik Magyarország földbe döngölését.:)

2010. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!