Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország segít valahogyan...

Magyarország segít valahogyan Ukrajnának? Ha igen, hogy? Vagy hogyan segíthetne még?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nincs fogalmam erről az egészről, bárkit kérdezek, a következő ember biztosan legalább egy dologban az ellentétjét fogja mondani, ezért kérdezem meg itt is, hátha. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. okt. 23. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Úgy hogy a fideszes elvtársak elzárták a gázt Ukrajna felé, felsőbb utasításra. Természetesen azért, hogy így majd fokozatosan szokják meg a hideget télire.
2014. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Ukrajnának? Annak az ukrajnának ahol magyargyűlölő fasiszták embereket égetnek el? Vagy van egy másik ukrajna is? Azok akikről én tudok a legnagyobb nácik és gyűlölik a magyarokat ezeknek egy nemzeti kormány nem segít. Bár ki tudja hogy tényleg nemzetiek e vagy csak szóban.
2014. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

"nemzeti kormány"


Becézd Putyin elvtárs alárendeltjének.


Egyébként ja, én is örülök, hogy a kormány leszarja a kárpátaljai magyarokat.

2014. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd küldünk nekik egy vasúti szerelvény AK-t.
2014. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Igen, pl katonákat gyógykezelnek, angolul tanítanak és pénzügyi segítséget is kaptak(a libernyákokat ne zavarja hogy brüsszeli utasításra, úgyhogy nem csak Putyin faszát szopkodjuk). Egyébként pedig elég nagy kár, mert a most puccsal hatalomra jutott erők eléggé magyarellenesek, korábban emlékműveket rongáltak meg, embereket vertek meg mert magyarul beszéltek stb.

A gázszállítást meg nagyon helyes hogy leállították, mert ez szerződésszegés az orosz oldallal szemben és erre hivatkozva nyugodtan leállíthatnák a gázszállítást(és nem ők lennének a hibásak, mert mi megszegtük a szerződést).

2014. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Az ukrán hadseregnek nem kell segíteni semmit. Nem jobbak, mint a szakadárok vagy az ott tevékenykedő oroszok, sőt.

Egyedül az ott rekedt kárpátaljai magyarok érdemelnék meg a segítséget, de látod, a drágalátos kormányunk magasról tesz rájuk.


Egyébként ajánlom, hogy nézz utána a dolognak előbb, és csak azután "próbálj" valamit tenni.

2014. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 progizo ***** válasza:
Úgy segíthetnénk még, hogy átvállalnánk Ukrajnától Kárpátalját. Nekik anélkül is van elég földjük, meg legalább annyival is kevesebb embert és területet kell eltartaniuk.
2014. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 6-os, azért kérdeztem egyébként mert mint írtam, nem vagyok képben de ha élő emberektől érdeklődök és nem internettől, az megbízhatóbb. Viszont köszönöm, hogy leírtad, nem a rosszindulat beszél belőlem (nehogy félreértsetek).
2014. okt. 23. 14:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, az ukrán hadsereg több mint 3000 civilt gyilkolt le fél év alatt(az ENSZ adatai szerint, a számok valószínűleg jóval magasabbak), csak senkit nem érdekel mert nyugati érdekekért teszi. Nem értem miért kellene segíteni nekik, akik ellen harcolnak ugyanolyan emberek, és elég beszédes hogy a felkelők Mariupol ostromakor egyszer sem lőtték tüzérséggel a nagyvárost, míg az ukrán hadsereg a fegyszerünet ellenére folyamatosan ágyúzza Donyecket és Luganszkot, naponta legalább egytucat civil halálát okozva.
2014. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Újra köszönöm a választ. Igazából erről sem tudtam, sőt tényleg abszolúte semmiről sem (tudom, rossz dolog de így van) most viszont már, hogy így leírtad talán értem. Még egyszer köszönöm mindenkinek a választ.
2014. okt. 23. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!