Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok, ha azt mondom,...

Mit szólnátok, ha azt mondom, ez áll az amerikai kitiltás mögött?

Figyelt kérdés

6 ember kitiltva.


A NAV főasszonya azt mondja, "nem nyilatkozom, hagyjanak engem békén!"


Navracsis terel. A kormány tagok terelnek, cinikusan nevetnek a riporternek, de inkább csak zavarukban szerintem.


Szerintetek mit tudhatott meg az USA, ami miatt a szégyenlistára került az a 6 ember, aminek igazából az az üzenete, hogy valamivel nagyon nem értenek egyet a belpolitikánkban?


Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy az ország bevételének 70%-át lenyőlják maguknak? A többiből stadiont, metrót, meg egyéb Felcsúti Alcsúti dolgokat csinálnak? (Amik ugye nem drágák, de ha azt vesszük csak 30%. És akkor a többi 70% mennyi.) Mert ha egy ilyen kitudódna, az tényleg szégyen.


Mi vagyunk az adók országa, és az az ország, ahol a legmagasabb szinte az áfakulcs. És mégsincs pénz, ebben a kis országban. Ééérdekes. Szóval? Szerintem sokkal több pénzt lopnak el mint azt el tudnánk képzelni.


Mi legyen? Hogy lehetne ezt megszüntetni azonnal? Nem hiszem hogy összeállnánk és erővel szakértői kormányt tudnánk a nép élére állítani sajnos! :(



2014. okt. 23. 01:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Állítólag az amerikai titkosszolgálatok kifülelték hogy Orbán az irakiakkal haverkodik


egyébként nevetséges lenne az egész

2014. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy kis matekfeladat.

A céged fizet utánad 27% nyugdíjjárulékot. (Fidess által szociális adóvá átnevezve. ) A fizetésedből vonnak 10% nyugdíjjárulékot. Amennyiben 40 évet dolgozol és az átlagéletkort éled, hány %-át kapod vissza a befizetéseidnek? ( Ahogy én számolom a 30% nagyon jó megközelítés ) Emellé megy a sírás-rívás, hogy a nyugdíjrendszer fenntarthatatlan.

2014. nov. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!