Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sose voltam még tüntetni,...

Sose voltam még tüntetni, most fogok először menni. Mire figyeljek, hogy készüljek rá? 25F

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát én táskában vinnék a helyedben sálat, napszemüveget, vizet, mert ha jön a yard, jól fog az jönni.


Sál az arc köré, napszemüveg fel és jöhet a könnygáz, a vízzel meg lemosod az arcodról

2014. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy régi anyag (az ellenállók kiskátéja), de érdemes átolvasni:

kuruc.info/r/32/6872/

A mostani tüntetés nem lesz ennyire komoly, szóval nagyon nem kell felkészülnöd.

2014. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lövedék és szúrásálló mellény épségére ügyelj, valamint a gázmaszk szénszűrője ne legyen elöregedve, mert akkor úgy fogsz kinézni mint egy bányász.
2014. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
A telefonodon kapcsold ki az internetet, mert sok lesz az internetadó. Erre nagyon figyelj oda.
2014. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A telefont alapból célszerű kikapcsolt állapotban, akkumulátor nélkül eltéve tárolni, hogy ne tudjanak lenyomozni. Egyébként meg amit az első mondott.


Nem valószínű, hogy lesz balhé, de ha mégis, nem árt felkészülni.

2014. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj egyedül. Majd ott összehaverkodsz valakivel.
2014. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem érezném biztonságban magam, az tuti, azért mégiscsak együtt menni-együtt hazajönni a biztos. Meg nekem is ez lenne az első. Esetleg írhatna mindenki ide egy kerületet, és akik egy kerületből vannak összegyűlnek valahol, és együtt mennek.
2014. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Barátom, te nem ismered a diktatúra gondolkodásmódját. Kettő már tömeg és akármire képes. Szétverni.
2014. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szervezésre! Meg előbb szervezni, hogy ne csak egyes emberek veszélyeztessék a biztonságukat. Minél többen megyünk, annál nagyobb az esély a sikerre és annál kisebb az esély, hogy valami baj érjen.
2014. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!