Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen sok adó nem kéne, hogy...

Ilyen sok adó nem kéne, hogy látszódjon az országon? Hova megy el ez a rengeteg pénz?

Figyelt kérdés

Mindenütt kátyúk, minden undoritó ahogy kinéz, bkv, kevés rendőr, kórházak, kevés fizetés az orvosoknak, minden szar.

Minden le van pukkanva akármerre megy az ember az országban.



Itt a legmagasabb az ÁFA és a legtöbb adó is itt van. nem kéne látszódnia ennek az országon? Mert a sok épitkezés, 1-es villamosnak is a felujitása unios pénzből megy. Mi kerül ennyibe h ennyi adó kell?


2014. okt. 22. 12:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Értem.... Akkor ugyanaz mint a BKV-nál. Rengeteg a bliccelő, ezért emelik az árakat, ahelyett, hogy csökkentenék és azzal érnék el, hogy kevesebb bliccelő legyen.


Én is állandóan bliccelek. Lenne az az ár amit kifizetnék érte, hogy nyugodtan utazzak. De ez nekem drága. Úgysem büntettek meg eddig soha, meg nem is büntetnek, mert nem hagyom magam. Volt, már h elrántottam az ellenőrt, volt h ellöktem, vele együtt a biztonságiőrt is. Bejáratnál se tudnak megállitani a biztonságiőrök soha. Megyek és ennyi. Ha csökkentenék az árakat, nem csinálnám ezt, jobb a békesség. De ezt NEM TUDOM kifizetni.


Az adót is inkább megemelik meg mindenféle új adót kitalálnak erre a kevés emberre, ahelyett, hogy jobb körülményeket biztositanának és akkor kevesebben mennének ki külföldre, több lenne a dolgozó ember, több lenne a pénz.

2014. okt. 23. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!