Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért ilyen...

Magyarország miért ilyen elmaradott ezen a téren?

Figyelt kérdés

Egy fejlett demokratikus társadalomban nem lehetnek nemi sztereotípiák.Képzeljétek el, hogy ezek mennyi gyereknek okoznak traumát.A nemi identitásról döntsön mindenki maga, ebben nem szabad az egyént korlátozni.


Magyarországon is lennének egyének, akinek kedvezne, csak sajnos magyarország nagyon elmaradott ilyen téren (is).


2014. okt. 18. 19:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%
Eloszor en is meglepodtem a kommenteket olvasva, h mi osszefugges van a kerdes temaja, es a magyarellenesseg kozott, de hat a kedves kerdezo nem a tarsadalmat altalaban celozza meg, hanem kifejezetten Magyarorszagot nevezi elmaradottnak, mintha kizarolag Magyarorszagon lenne ilyen a helyzet a nemi identitas ....stb...nah jo nem folytatom mert ugye tartalmilag eleg ertelmetlen maga a kerdes mindentol fuggetlenul is, de mivel mar a cim is ugy szol, h "Mo. miert ilyen elmaradott ezen a teren" egyertelmu, h a magyar tarsadalmat celozza meg a kerdes, ezert van anti-magyar sugallata.
2014. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
9%

"Megjöttek a homofóbok is :) nekik csak annyit, hogy senki sem veszi komolyan a hőbörgésetek. Csak azt leplezitek, hogy homárok vagytok, szerettek nőnek öltözni vagy izgatnak a női ruhás feminin fiúkák."


Akkor ezen logika mentén te egy mániákus homofób vagy, akit felizgat, mikor egy homoszexuálist megdobálnak kővel, miközben azt üvöltik neki, hogy "mocskos *uzik!"


De akkor én is egy nőstényszúnyog vagyok, mert ki nem állhatom őket és ott csapom le, ahol tudom.

Én vagyok a nőstényszúnyog, aki egy férfinek álcázza magát, de tudnotok kell, hogy valójában egy szúnyog vagyok remek álcával és tele gyűlölettel más szúnyogok iránt. ;D

2014. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!