Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyenge a Jobbik Budapesten?

Miért gyenge a Jobbik Budapesten?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 23:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha szaporodnak akkor én kérek elnézést.Régen voltam Pesten...
2014. okt. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem gyenge az. A Jobbik az egész országban nagyon erős.
2014. okt. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Myzantro


Ajánlom olvasd el az első hozzászóló első mondatát! :DD

2014. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 bob76xd ***** válasza:
100%
Én Jobbikos vagyok. Nekem baromira elegem van a sok liberális törpékből! Ők adták el a gyárakat és a kórházakat! Vagyis bezárták azokat és így mentek tönkre! 8 évig voltak kormányon, és mindenki ezért szavaz a Fideszre :/ Én a Jobbikra fogok szavazni! Staudt Gábor az egyetlen Jobbikos főpolgármester jelölt, aki nem olyan mint Tarlós, Demszky és Bokros Lajos! Ezért a Jobbikosoknak össze kell fogniuk a Budapestiekkel, hogy mindannyian nyerjünk! Senki ne maradjon otthon! Mindenki a Jobbikra szavazzon! A Jobbik nem hazudik és nincs nagy szája! A Jobbikot senki nem pénzeli és nem náci párt! De azok akik tönkre tették Budapestet és az egész országot, azok szégyelljék el magukat és ne beszéljenek hülyeséget! Mindenki vallja be az igazat, az igazság az, hogy az MSZP, az SZDSZ és a Fidesz tönkre tette az országot és tönkre tette Budapestet! Ezért kell szavazni a Jobbikra! Mert a Jobbik az egyetlen párt, ami hazafi és nem hazaáruló párt!
2014. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted a budapesti liberókat hol érdekli az ország? Ők "világpolgárok", ő nekik a nemzet, mint szó már náci. A nemzeti jelképek nácik. A "magyarkodás" Magyarországon nácizmus. Nekik a magyar kultúra, a tradíciók, a hagyományos családmodell náci, bigott, "lejárt". Számukra az Európai Unió az otthon, nem Magyarország. Na látod, pontosan ezért nem lesz soha jobbikos főpolgármester Budapesten.
2014. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 bob76xd ***** válasza:
100%
Szóval a Jobbiknak csak a vidéki városokban van neki esély a nyeréshez! A haverom Gyöngyösön él, és a Jobbikra fog szavazni! Az egyik ismerősöm Miskolcon él, és ő is a Jobbikra fog szavazni! Azok a pártok, akik tönkre tették az országot, azoknak nem jár több esély!
2014. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!