Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire nem szavaznál semmiképp,...

Kire nem szavaznál semmiképp, és miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 11:56
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

12:07 vagyok


jó kérdés:)

2010. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%

Az egész parlamenti csapat.

Kiemelten az MSZP. Hogy miért? Szerintem nem kérdés...

2010. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
89%
Fideszre soha nem szavaznék,mert egy gusztustalan,örökös kritikus,semmit fel nem mutató,mindenkit megalázó,királyt játszó,saját zsebre játszó, idióta párt.Mondjuk a többi sem sokkal különb,de ők nagyon ellenszenvesek.
2010. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
24%
Jobbik,mert nem komplettek
2010. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
41%

MSZP-re, SZDSZ-re semmiképpen.

Oka: az elmúlt 12 éves kormányzásuk "sikertörténete". (Mert ne feledjük, hogy 1994-98 is az övék volt!)

Bár ízig-vérig MSZP-ellenes vagyok, de az SZDSZ-től még náluk is sokkal jobban kiráz a hideg. Az SZDSZ mindaz, ami én soha nem leszek. A legkárosabb párt ebben az országban.


MDF-re sem, rájuk azért nem, mert 2006-ban nekik "köszönhettük", hogy végül Gyurcsányék kaptak kormányzási lehetőséget, Dávid Ibolya ugyanis nem volt hajlandó koalícióra lépni a Fidesszel. Azóta mindezt csak tetőzték azzal, hogy lassan már minden pozícióba kizárólag Bokrost akarják állítani. (EP-képviselet, miniszterelnökség, pénzügyminiszterség, stb...)


Az LMP-t nem ismerem, de olvasgattam a honlapjukat, és nem az én világom, nem az én értékrendem.


A Jobbik számomra komolytalan. Én anno, tizenéves koromban Miép-párti voltam, végigjártam a magam politikai lázadását, és végül rádöbbentem, hogy az én értékrendembe bizonyos folgok nem férnek bele...


Én a Fidesz vagyok, immáron 12 éve. Egyedül az ő nézeteik azok, amelyeket képes vagyok elfogadni. Illetve ez így nem helyes. Ők azokat a dolgokat tartják értékesnek, amelyeket én magam is értékesnek tartok. Amikor kritizálnak, a saját gondolataimat látom viszont, papírra írva. Amikor kormányoztak, az én érdekeimet, és a leendő gyermekeim érdekeit képviselték. Számomra ők nem "a kisebbik rossz". Számomra ők a saját választásom. Akkor is rájuk szavaznék, ha esélytelenek lennének.

2010. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
90%

Fidesz

szélkakas, köpönyeg forgató párt, élen T. vezérükkel!

2010. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
23%

Kire nem:


FIDESZ: stílus, bizonyítvány + Orbán, brrr

MDF: bizonyítvány, személyes ellenszenv, pl. Iboly néni

Jobbik: stílus

SZDSZ: gyengeség, olykor-olykor elgyengülés

2010. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
49%
Senkire sem szavaznék, és senkire sem fogok szavazni.
2010. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
77%
Mszp,szdsz-lásd a gazdasági helyzet.
2010. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
77%
Mszp, Elég volt!
2010. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!