Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP-sek mit szólnak...

Az MSZP-sek mit szólnak pártjuk halálához?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 16:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs példa.
2014. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
18%

Tapasztalatom szerint az MSZP-sek hamar találnak maguknak mindig valakit, akiért lehet rajongani. Na Tóbiás pont nem ilyen, de ugye rá egyelőre még soha nem kellett szavazni sehol és valószínűleg 2018-ban sem kell majd.


Az Orbán fikázást valahogy én sem értem egy ilyen kérdés alatt. Bár ha miatta múlik ki végül az MSZP, akkor nyilván egy MSZP-s haragudhat rá emiatt. Ez tiszta sor. Viszont szerintem az MSZP elsősorban saját magának köszönheti a sorsát és nem Orbánnak. Hogy aktuálpolitika is legyen, például Falust sem a Orbán javasolta az MSZP-nek. Meg hogy a régmúltból is idézzek, az őszödi beszédet sem Orbán írta meg Gyurcsánynak, hanem valószínűleg ő maga.

2014. szept. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!