Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik országokba érdemes...

Melyik országokba érdemes lelépni Magyarországról?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
U.S.A
2014. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
bármelyik...
2014. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Mihez értesz? Segélyt nem fogsz a semmiért kapni.
2014. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ausztria, Németország, Dánia
2014. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kőműves vagyok és elvégeztem egy szakácstanfolyamot is.

Az angol nyelvet beszélem olyan szinten, hogy ismerem a szavakat és a nyelvtant, de mivel nem használom minden egyes nap, ezért gondolkodnom kell a mondatok alkotásakor.

Szerintem olyan 1 hónap után már folyékonyan menne.

2014. szept. 11. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha egy rádió műsor 80-90%-át megérted, akkor már tényleg értesz azon a nyelven.
2014. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Szíria,Irak,Ukrajna keleti része,és tudom hogy nem ország,de gázába is elmehetsz,nagyon jó munkalehetőségek vannak.
2014. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha le akarsz telepedni valahol, akkor a szakácskodás jobb. Nem kell az "épület után" menni. Viszont szakácsként valamilyen szinten már beszélni kell az adott ország nyelvét. Jó a magyar szakácsok megítélése elsősorban a magyar konyha fűszerezéséhez közelebb álló mediterrán országokban. A kezdés minden esetre nem könnyű.


Az építőiparban úgy is tudsz dolgozni, hogy nem hagyod el az országot csak kijársz. Nem kell nagyon tudnod a nyelvet. Lehet alakítani magyar brigádot úgy, hogy valaki tud kommunikálni.


Keress egy munkaközvetítőt!

2014. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
macedóni, moldova, koszovó, albánia, bulgária, ezekben az országokban tárt karokkal várják a képzett munkaerőt.
2014. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Napfonat ***** válasza:
54%

Angol nyelvtudással Angliába menj! Bár angolul sok étteremtulajdonos beszél Németországban is, ugyanis az éttermek fele délszlávok, törökök, olaszok, és most már kínaiak kezében van, akik szinte mind hablatyolnak valamennyire angolul!

És siess, ne gondolkozz, mert csak rontasz a helyzeteden ha várakozol!

2014. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!