Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vettem észre, hogy az...

Csak én vettem észre, hogy az átlagembereket igazából egyik párt sem képviseli?

Figyelt kérdés

Az egyik a gazdagokért harcol, a másik a turulmadárért és a rovásírásért, a harmadik a zsidókért és a cigányokért, a negyedik pedig a fákért és a veteményesekért.


Miért nincs értelmes politikai csoport Magyarországon, amelyik azokért az emberekért van, akik nem akarnak zsidókra vadászni, de nem is abból áll minden egyes napjuk, hogy harcolnak a gaz náci szobrok ellen, hanem egész egyszerűen csak nem érdeklik őket a zsidók?

Akik 80 ezerért güriznek valami gyárban (a magyar társadalom átlaga ilyen), hogy a családot el tudják tartani és akiket terrorizálnak a munkahelyükön és szenvednek?


2014. szept. 9. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert a bika népség ezeket szavazza vissza újra és újra. Hiába indulna olyan párt amire az illik amit te szeretnél egyszerűen meg sem hallgatják mert "az xy párt még mindig jobb mint a z". az tökmind1 h az xy is egy rakat s**r, az emberek többsége politikailag egybites, vagy az egyik, vagy a másik. Ennyi.

Itt nem a pártokkal van baj, lenne olyan ami talán azt képviselné a parlamentben amit te is szeretnél, de amíg drága honfitársainknak úgy jó minden ahogy van (és mivel nagy többséggel szavazzák újra az elmúlt 25 évet ezért nyilvánvalóan jó így), addig ez marad.

2014. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De, van ilyen párt, a Munkáspárt. Az átlag ember mi, ha nem munkás, vagy egyre jobban a mai helyzetben dolgozni akaró munkanélküli?
2014. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak te.
2014. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"De, van ilyen párt, a Munkáspárt. Az átlag ember mi, ha nem munkás, vagy egyre jobban a mai helyzetben dolgozni akaró munkanélküli?"


A Munkáspárt ugyanazt a rendszert vezetné be, ami a rendszerváltás előtt volt.

Én csak érdekvédelmet és rendes fizetést akarok, nem szocializmust.

2014. szept. 9. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!