Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rendőrök vagy a tüntetők...

A rendőrök vagy a tüntetők vannak többen egy-egy ilyen kormányellenes tüntetésnél?

Figyelt kérdés
2007. okt. 22. 23:38
 1/6 anonim válasza:
79%
Tüntetők....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2007. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
62%
mostani tüntetésen a rendőrök. Láttam hogy rendőrök borították fel a kocsikat is. Az egész csak egy nagy színjáték!
2007. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Na meg a tüntetőnek öltözött rendőrök ugye. Bevett szokás. Sokszor pont ők a legnagyobb provokátorok.
2007. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
A tüntetés melyik szakaszában?Amikor beszélni kell róla,meg szájat jártatni a tüntetők.Aztán,amikor megkezdődik a hepaj,akkor még vagy 5 percig a tüntetők,majd megérkezik a droidhadsereg,és akkor ők lesznek többen...bár ők csak falkában bátrak.Aztán néhány óra alatt megsokszorozódik a droidok száma..amúgy nem tudom,h hol van ez a rengeteg rohamrendőr,amikor kisebbségiek verik félholtra/holtra a magyarokat.
2007. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Na, a sok zombi...! :D


A tüntetők többen vannak általában. Persze előfordul, hogy több rendőrt küldenek. Általában azért, mert további tüntetőkre számítanak, és már csírájában vissza akarják fogni a dolgot; meg a további érkező keménykedőket elrettentik ezzel. Nem egy rendőr ismerősöm van, közülük pár részt vett az októberi eseményekben. Meséltek érdekes dolgokat...


"Láttam hogy rendőrök borították fel a kocsikat is"

Én meg láttam Jézust tegnap. Az árokparton józanodott Micimackóval és Malackával együtt. Hja, a pia megárt néha...


"Na meg a tüntetőnek öltözött rendőrök ugye."

Persze, persze. Anyukám meg hozza a bablevest salakmotoron. Hogyne. Ahelyett, hogy otthon lenne a családjával, inkább beöltözik, és tombol. Nincs is annál jobb muri! :D

(Tény, hogy volt egy-két agyament köztük, de nem jellemző. Csak a média faszán felkavarja a port - mint mindig. Arról meg nem esik szó, hogy ha a társai észreveszik, hogy a tömegben volt az illető, és nem kapják el, akkor a munkahelyen istenesen elverik párszor, egészen addig, amíg magától le nem szerel; mégha erről nem is szól a fáma. Így alig van egy-két ilyen eset. A politikai hovatartozás érzése sokkal kevesebbet nyom náluk a latban, mint a társaik iránti felelősség, összetartozás, csapatszellem. Nagyon sok közülük szimpatizál a tüntetők elveivel; de a parancs az parancs. Ha meg a zombi tüntető a társát rugdossa, dobálja, akkor bizony - politikától függetlenül - megveri az illetőt.)


"ők csak falkában bátrak"

Nem bátorság, hanem ésszerűség kérdése, hogy minél többen legyenek. A tömeg is csak falkában bátor, egyébként egyedül nem lenne ám olyan kemény senki közülük. De a rendőröknél ez szimpla logika. Ha többen vannak, győznek. Ennyi. A parancsnok felelős azért, hogy vissza is hozza az embereit. És ezért nem fog 10 rendőrt nekiugrasztani 800 tüntetőnek. inkább odaküld 4-500-at, vagy amennyit csak tud, és széthajtja a csürhét. Persze zombiésszel ez szinte felfoghatatlan ugye. :)


(Jöhet a lepontozás; ezt is leveszem mellel!

Mint a haverom a kockakövet októberben. Azt mondja, ütős volt. Alig jutott szóhoz utána. :D )

2008. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szóló elmondott mindent :)


Egyetértek!!!

2009. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!