Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak? Nem tudom...

Kire szavazzak? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

Eddigi években mindig Mszp-re szavaztam.. nemtudom ki jobb, hogy jobb. Fidesszel csak az a bajom, hogy Orbán Viktor van ott aki nekem nagyon unszimpatikus. Gyurcsány Ferenccel pedig azvolt hogy nemnangyon szerettem de legalább okos volt. Jobbik nálam szóbase jöhet, nemvagyok ilyen cigányellenes...

nagyon tanácstalan vagyok


2010. jan. 17. 20:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20:13 Ne menjen el szavazni mi? Mekkora egy idióta vagy...
2010. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%
Gondoljatok már bele. A jóóó Isten áldjon meg... Jézusom... Lopnak, csalnak, hazudnak, félrevezetnek ÉS MÉG Ő MAGUK IS EZT MONDJÁK, BEVALLJÁK (Öszöd). És még így is oda szavaznátok? Menjetek a jó qrva anyátokba. Menthetetlenül hülyék vagytok. A ti fajtátok miatt tart ott szegény anyaországunk ahol tart. Nullák vagytok!
2010. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szavazz az MSZP-re. Szimpatikusak, nem hazudnak es jo az elet!
2010. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

"Lopnak, csalnak, hazudnak, félrevezetnek ÉS MÉG Ő MAGUK IS EZT MONDJÁK, BEVALLJÁK (Öszöd)."


Ők legalább bevallották. Nem úgy mint "sosemhazudtam" Viktor, aki legalább ennyire félrevezette/vezeti a választókat, és mégis szemrebbenés nélkül az igazság bajnokának tünteti fel magát.

2010. jan. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Szavazz a Jobbikra!Nekik van a legjobb,legigazságosabb programjuk.
2010. jan. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Csak hát ugye azt a programot el is kéne olvasni, mert nem fogják milliós tv kampányokkal a prolik képébe tolni. Persze Mónika, Joshi Bharat és a Heti Hetes népének így a legkényelmesebb az élet, lehet a fotelből fasisztázni meg hőbörögni. Istenem...
2010. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
05:09!! BEVALLOTTÁK?? Hogy egymás között jót röhögtek a buta népen, amit valaki később kiszivárogtatott és aközött, hogy kiállnak és bevallják, óriási különbségek vannak... Sajnállak, hogy ilyen ostoba vagy és még így is felültél az agymosásuknak. Amúgy a Viktor se különb. Be kéne már fejezni ezt az egymásra mutogatást. A nagy pártok mind lejáratták magukat (bár szerencsére az MSZP már nem nevezhető nagy pártnak).
2010. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az szdsz-re,mszp-re ne!
2010. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Maradj az mszp-nél.
2010. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
hát ezzel nemjutottam sokra :D
2010. jan. 23. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!