Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnétek, hogy Tétényi Éva...

Szeretnétek, hogy Tétényi Éva maradjon Esztergom város polgármester asszonya?

Figyelt kérdés

#Esztergom #Tétényi Éva #2014-es önkormányzati választások
2014. szept. 1. 14:25
 1/6 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Nem vagyok esztergomi,de szeretném,ha ő maradna.

Ő legalább független és ez a fityesz szemét is csípi...

Sokszor támadták jogtalanul csak azért,hogy abban a városban is fid.közeli ember legyen a polgármester.

2014. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

politikai troll a nő


egy ilyen város, ahol a Suzukit gyártják, virágoznia kéne és nem harctéri övezetnek kéne lennie

2014. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Azért lett harctéri övezet,mert a fid banda cirkuszol ott évek óta és csak azért,hogy lejárassanak egy olyan embert,aki nem fityesz katona.

Most itt felénk is ezt csinálják a pesti Angyalföldön.Le akarják járatni a bal oldalt csak azért,hogy ott is fid katona üljön,de ahogy elnézem a fidnek bukás lesz ott is :D

2014. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem inkább tétényi éva aki cirkuszol...
2014. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok esztergomi és ahogy látom eddig senki sem aki válaszolt. Molotov Punkkal kell egyet értenem. Borzalmas ahogy az a város jelenleg kinéz. A kultúra eltűnt, közvilágítás alig van, csődben van a város. És csak azért hogy leválthassák Tétényi Évát és utána jól "megjavítsák" amit "elrontott" aztán lehet ezzel is évekig büszkélkedni és bevonzani a szavazókat.
2014. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
így van! bár szerintem nagyon jól csinálják! de komolyan! a fidesz politizálása elképesztő! Az esztergomi, volt Meggyes (fityesz) diktatúra alatt a "cirkuszt a népnek" demagógia ment, ami annyit jelentett, hogy minden hétvégén INGYENES koncertek, fesztiválok, és hasonló programok, valamint INGYEN bérletek szinte mindenkinek a tömegközlekedésre.. no ezzel baj nem is lenne, csak hát ez a városnak 26 milliárdjába került! Most pedig az van, hogy indítanak egy újabb rezsim kiszolgálót, név szerint Romanek Etelkát, akiről eddig hallani sem lehetett, és aki most az év legsablonosabb szlogenjére ("nem ülhetek tétlenül látva mi folyik esztergomban!") esélyes. Remélem esztergomiak észbe kapunk, és jól fogtok dönteni, én biztosan! És ha már máshonnan is Tétényit támogatják az jó hír! ;)
2014. szept. 1. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!