Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Antall József őszinte volt?

Antall József őszinte volt?

Figyelt kérdés

Tegnap találtam erre a videóra:

https://www.youtube.com/watch?v=7sk-_rdmlyI


Számomra nagyon hitelesnek és őszintének tűnt, ilyen gondolatokat politikus szájából én még nem hallottam.


Ami nekem szimpatikus volt, hogy nem ígérgetett alaptalanul, ki merte mondani hogy gondok vannak és azt is, hogy a tartós megoldáshoz áldozatokra van szükség.


Mit gondoltok?


2014. aug. 29. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Mivel hivatali ideje alatt meghalt, így az ország elkerülte azt a sok bajt amit okozhatott volna, így persze, hogy halála után jó embernek, őszintének tartják.. Pedig nem volt ő sem olyan jó, és őszinte meg pláne nem volt..

De hát Kádár János is ma már jó és őszinte ember..

2014. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Ez is egy vélemény.


Én Kádár Jánost nem tartom se jónak, se őszintének az biztos.

2014. aug. 29. 12:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Amennyire egy politikus őszinte lehet igen (A mai vezetőinkhez képest pedig egy igazmondó juhász)
2014. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Annyira jól vezette Antall József az országot, hogy 4 év regnálás után SZDSZ lóbalta MSZP-t 2/3-dal szavazta vissza az ország.


Elég gyorsan kiderült, hogy halálos beteg. Nem igazán volt vesztenivalója. Nyugodtan megmondhatta az igazságot. Ettől még csapnivalóan vezette az országot.

2014. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dick Esmen ***** válasza:
Nem,és miniszterelnökségének az idejét csak az múló évek szépítették meg.
2014. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kártékony politikusbűnözőnek tartom antallt. A mostani politikusbűnözők által lelkesen fröcsögött "antalli örökség" nem más, mint a rablóprivatizáció, az állami vagyon elpárologtatása és a lakosság nagytőkének történő kiszolgáltatásának megindítása (közhelyes szavak, de ez van)
2014. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira jól vezette Antall József az országot, hogy 4 év regnálás után SZDSZ lóbalta MSZP-t 2/3-dal szavazta vissza az ország."


Így van, ha az 1990-es választási kampányban meghirdetett "tavaszi nagytakarítást" végre is hajtotta volna, a szocik 1994-ben nem a parlamentben, hanem a börtönben ültek volna. Az a legkevesebb, hogy a közügyektől örökre eltiltották volna őket. Horn, Medgyessy, Lendvai és társaik régi komcsi káderek. Az MSZP-t sem szabadott volna engedni bejegyeztetni. A párt működése törvénytelen.


Apró Antal, Péter Gábor, Biszku Béla... sorolhatnám a neveket.

2014. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ő is és az akkori politikai paletta minden tagja, ki volt éhezve a hatalomra az új választási verseny adta lehetőségek miatt.Viszont ez az ország és a nemzeti érdekek teljes elárulásával járt ezért nyílt hazaárulónak is nevezhetjük!! (és sokan nevezik is)

Egy ilyen idős politikusnak nem lett volna szabad ennyi mindent kiengednie a kezéből, nem beszélve arról, hogy látva az orosz hatalom megroggyanását, sokkal bátrabban és határozottabban kellett volna kiállnia a saját hazája mellett ebben a kiélezett és kiszolgáltatott helyzetben, amibe mellesleg a leköszönő kommunista hatalom mesterségesen taszította az országot, hatalmát így átmentve egy új balliberális pártstruktúrába.

2014. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Ő volt az egyik legtiszteletreméltóbb politikus a rendszerváltás óta!
2015. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A videó önmagáért beszél. Mi oka lett volna nem a saját vélt igazságat mondani, amiről mára kideeült hogy az volt? Szerintem semmi ha tudja hogy csak pár éve van hátra.
2017. márc. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!