Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem fogja fel,...

Orbán miért nem fogja fel, hogy a magyar futball meghalt?

Figyelt kérdés
Akárhogy vergődik ez már nem lesz jobb. Mennyi pénzt herdáltak el a semmire? Ez az ország nem tart ott, hogy ilyen stadionokat megengedjen magának főleg nem így amikor romokban az ország.
2014. aug. 24. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Jobbá lehetne tenni, de ahhoz ki kellene cserélni a komplett "garnitúrát".(Legalábbis nagy részét.)Az viszont tényleg igaz, hogy túl sok pénz megy el erre pedig focirajongó vagyok.
2014. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Legfőbb Vezér number one úrnak ez a hobbija, a fiacskája is szereti, egy gondos szülő pedig mindent megtesz, hogy a kis lurkó jól érezze magát. Ha az a vágya, hogy rúgja a bőrt, akkor vesz neki egy labdát, vagy egy stoplist, vagy, ha esetleg az illető apukája egy ország vezetője, akkor esetenként egy stadiont is kap. Kár, hogy a Zorbánnak nem az asztalitenisz a hobbija, sokkal jobban járna vele az ország. Amúgy nem tudom mit pampog itt mindenki, mégis mire másra kéne a pénz? Az egészségügyünk világi szinten elismert, akárcsak az oktatásunk, az útjainkat napi szinten elemzik német mérnökök, hogy rájöjjenek mitől ilyen tartós és ellenálló. A gazdaságunk tip-top, Putyin csak úgy tud esténként elaludni, hogy ezt mormolja "ha jó atyuska leszek, talán az én országom is lehet olyan jó, mint Orbán elvtársé".
2014. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Jobbá tenni csak jó focistákkal lehet, méghozzá klasszisfocistákkal.

Ilyenek ritkán születnek, akik közel egyidősek is. Magyarországon legutoljára egy időben ilyen klasszistehetségek az 1950-es években fociztak.


Focistadionokat az ókori cirkuszok mintájára építenek, hogy legyen hol a plebsznek kiszórakoznia magát. Kenyeret viszont melléje nem osztanak, ezért konganak üresen a lelátók.

2014. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Magyarországon az focizik az nb1-ben akinek a szülei tehetősek,szóval lehetsz te itt egy Messi ha nincs pénzed még meg se néznek,hogy mit tudsz.
2014. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy tudja ezt, csak fogadásból muszáj csinálnia. Szerintem amikor még gyerekek voltak megígérte Deutsch-nak, hogy "ha egyszer miniszter leszek minden faluba építek egy stadiont". Más indokot nem tudok elképzelni amivel magyarázható ez a hülyeség.
2014. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A másik elvem, hogy a Simcity városépítős játékkal játszott sokat és ott a stadionok mindig hozzák a pénzt a városnak, ebből merítvén az ötletet próbálkozik élőben is. :))
2014. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem azt mondom hogy bármelyik oldal mellett állást szeretnék foglalni, de azzal szoktak érvelni, hogy még mindig a foci a legnépszerűbb sport.
2014. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a baj, hogy nem tudnak focizni, hanem valamiért nem akarnak. De miért? Szinte hihetetlen, hogy ennyi fiatal közül ne kerülne ki egy-két csapatnyi játékos. Biztos vannak tehetségek, csak elvesznek az éji homályban.
2014. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
azért nem , mert egyszerűen HÜLYE!
2014. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

A magyar focista alkatánál fogva alkalmatlan a színvonalas labdarúgás űzésére.

Bamba tekintete és alacsony iq-ja teszi erre alkalmatlanná, amit az elmúlt 100 év eredményei fényesen igazolnak.


Egyet kell értsek a kérdezővel, hogy minden, a magyar labdarúgásra költött fillér kidobott pénz.

Ám él ebben az országban rengeteg agyhalott, akik bármit elhisznek.

2014. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!