Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számotokra milyen pozitív...

Sün!! kérdése:

Számotokra milyen pozitív hozadéka volt/van a fidesz kormánynak?

Figyelt kérdés
A negatív véleményeket most hagyjuk. Arra vagyok kíváncsi, hogy tényszerűen milyen területeken JOBB.

2014. aug. 21. 09:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#9: ajánlom figyelmedbe a "PhD" szót a mondatban.
2014. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Jogos, elnéztem. Tudat alatt bsc/msc-nek olvastam, vagy valami....
2014. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Az egyetlen ami eszembe jut és tényleg csak a fidesz érdeme, az a tankötelezettség csökkentése. Bár ez nem közvetlenül számomra lett jobb, de talán a jövő diákjainak. De ettől még messze

A többieknek:

Bocsánat, de hamár szóba került kicsit kiigazítanám. A BKK ötlete egyértelmű lopás a hanyatló nyugatról, bár ezzel még önmagában semmi baj nincs. Az új buszok, villamosok NEM a BKK érdeme. Az egyrészt az alvállalkozók érdeme (A VT meglepő módon Ikarustönkretevő fidesz közeli széles gábor kezében volt...), másrészt annak, hogy sokáig nem volt engedve a BKVnak az EUs támogatás használata. (Harmadrészt meg demszky/mindenkori kormány hibája amiért nem fizetik/fizették ki a támogatások után azt ami jár állami és önkormányzati szinten) Így igen ez részben a fidesz érdeme, de a BKK egy dillenttáns, hozzá nem értő bagázs.

2014. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 MolotovPunk ***** válasza:

Gyakorlatilag semmilyen.

1 Percig nem lehet bennük megbízni.

Rengeteg kárt okoztak az országnak...

2014. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egy dologban érzek határozott javulást, bigott és elvakult ismerőseim már kikerülnek, mert nincs ellenérvük. Ezért javult a közérzetem. Persze mindez csak addig igaz, míg eszembe nem jutnak a társadalmi körülmények. Sokszor nem tudom elhessegetni őket.
2014. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Olvasván a #13 választ, lehunytam a szemem, és elgondoltam, hogy a jövő diákjai hogy örülnek, míg diákok, majd hogyan állnak be abba a kétségbeesett táborba, amely siránkozni tud csak, mert semmihez nem ért. Még a környező eseményeket se érti. Kis részük pedig hogyan áll be a hozsannázó karba, utána némi enyhülést remélve éhségére.

Pompás jövő! Éljen tankötelezettség csökkentése! Éljen a tudatlanság! Így könnyű a kormányzás.

2014. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 MolotovPunk ***** válasza:

Továbbá az,hogy orbánék kiűzték az IMFet az volt a lehető legrosszabb döntés,amit tettek.Főleg úgy,hogy elmentek Kínába hiteleket felvenni és kb háromszor rosszabb feltételekkel...

Csak azért,hogy az IMfnek bemutassanak,csak az a gond,hogy ennek mi meg majd a mi gyerekeink isszák meg a levét.Maga a nép.

Mellesleg a fid.most is a nagy családosokat támogatja...

De igazából az is annyira lóf_sz,hogy ettől még nem fog több magyar születni.Ide biztos nem.Inkább szülnek külföldön sokan és lehetőleg ott is maradnak.Van több ismerősöm külföldön.Egyik pont most fog hamarosan szülni,de nagyon úgy néz ki,hogy maradnak ők is Angliában.

2014. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16-os! Amíg az állami iskolákban kötelező minden 16 év alattit felvenni, addig az lesz, hogy az, aki szarik az egészbe bele ilyen-olyan okból, az csak megnehezíti a tanítást és a tanulást is. Jelenleg sajnos nincs lehetőség az ilyen zavaró körülmények kibszására az iskola környékéről, aminek az egyik akadálya pont a tankötelezettség! Vagy tőlem legyen 21 is a tankötelezettség, de a keménykedő diákot (és általában keménykedő családját) rugdoshassa meg nyugodtan a tanerő büntetlenül.

De lassan már az egyetem is csak azért kap állami támogatást, mert így egy fokkal könnyebb statisztikát hamisítani a munkanélküliségről.

2014. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jah és +1ként hozzátenném. A tudatlanság és a tankötelezettség nem függ össze. Bár összefüggne...
2014. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
"vagy a csillebérci CERN szerverparkhoz tartozó fizikus képzés az ELTE-n és a BME-n." ezt kb. egy pár főből álló csoport életének munkája hozta össze nem a fidesz de nvm.
2014. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!