Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erre mi szükség?

Erre mi szükség?

Figyelt kérdés

[link]

Miért kell ilyen népirtókkal meg hasonlókkal szóba állni?

Meg amúgy is Orbán eldönthetné hogy most akkor oroszpárti vagy sem. A grúzok nem éppen oroszpártiak...

Mi érdeke ez Magyarországnak meg úgy Orbánnak?


2014. aug. 18. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Orbán nem elvakult oroszpárti, egyszerűen csak mindig arra nyal, amerre a külügy mondja neki, hogy nyalni kell.
2014. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Orbánt már nyugaton semmibe nézik, ezért akar az oroszoknak nyalni.
2014. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De Szakas Vili vagykiez :D

Ez néhány éve még az oroszokkal háborúzgatott...

El kéne dönteni hogy hova nyalunk mert aztán két oldalról fognak megkurjantani minket.

2014. aug. 18. 21:04
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

"El kéne dönteni hogy hova nyalunk mert aztán két oldalról fognak megkurjantani minket."


Vagy az is lehet, hogy egyik oldalnak sem fekszünk be teljesen, és így lejátsszák egymással a játszmát, minket meg békén hagynak. Svájcnak bejött...

2014. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 tetro ***** válasza:

21.07

ja, svájcnak be. de svájc egy nagyfiú.

az ilyen kisfiúkat mint mi, általában inkább két oldalról kapják partyba.

2014. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ma 21:10


Lám, a hírhedt tetro is megszólal.... hol bujkálsz mostanában? Merthogy nem nagyon látni a válaszaidat.

2014. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

hahóóó kérdés van a cikkben!

Vagyis feltételezés, ha nem lenne feltételezés, akkor félhetnének a pertől...

ugyanis feltételezni mindent lehet.

2014. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Svájcot azért nem cseszteti senki, mert pont azért lett megalapítva, hogy a sok műkincset oda elrejtsék a világháborók idején. Mondhatni Svájc Európa kincsesládikája, a kicsesládikát pedig senki nem bántja.
2014. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Másik dolog, hogy minden valamit magáraadó politikai vezetőnek van ott bankszámlája, ahova az elsikkasztott pénzeket pakolja, aztán ha keresztbetesz Svájcnak, akkor nem tart semeddig kipakolni.
2014. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 tetro ***** válasza:
0%

21.19

nem tudtam hogy hírhedt vagyok. kinél? :D nálatok otthon a családban én vagyok a téma esténként? ha gondolod, és megfizeted vállalok haknit. mondjuk vasárnapi ebéd?

2014. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!