Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy a fidesz...

Hogy lehet az, hogy a fidesz egy ilyen embert jelöl ismét polgármesternek? Vagy ezzel akarják kárpótolni, hogy nem lehet országgyűlési képviselő, mint korábban?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy a városunkban ismét az eddigi polgármestert jelöli a fidesz.

[link]


Ez a személy egy vicc.

Több ügye is volt, amit országos médiában is lehetett hallani, de valahogy mind egyszer csak abbamaradt és "eltűnt". Arról en is beszéljünk, hogy fideszes belharc is volt miatta.


[link]

[link]


[link]


Meg jópár volt amit most had ne keressek ki.


Én kicsit se vagyok fideszes, de pár más név is felmerült akiket jelölhetnek polgármesternek a fidesz színeiben. Ezek olyanok akiket még én is és sok más olyan is támogatna akik nem kedvelik a fideszt. Ehelyett olyat jelölnek akit még fideszes ismerőseim se szívesen látnának.


2014. aug. 5. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem. Hogy lehet?

Gondolom ő felétek a Fidesz helyi kiskirálya, így ő van a polgármesteri lista legelején.

Ennyi, nem kell túlbonyolítani.

2014. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!