Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budai lakóparkot oda lehetne...

A budai lakóparkot oda lehetne adni a cigányoknak szükség lakásnak?

Figyelt kérdés
Mert ugye üresen áll,és soknak pedig nincs hol lakni.
2010. jan. 11. 20:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
22:22: Igen, jólesik vizionálni hasonlókról.
2010. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
22:22 A romáknak is joguk van Budán a lakparkban lakni!ne legyél már rasszista!
2010. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

22:22 Szerintem lásd meg a kérdés mögötti dolgokat is. Konkrétan azt, hogy az ott élők szerint szerint mindenki egy szemét rasszista aki üldözi szegény cigányokat, bezzeg ők megértik őket. Közben életükben nem laktak borsodi vagy szabolcsi faluban ahol sötétedés után az utcára nem lehet kimenni. A gyerekeik elit iskolában elit oktatást kapnak nem kényszerítik őket törvényekkel, hogy legyen pár ilyen alak minden osztályban, aki a tanítást zavarja, 12 évesen elsős és részegen jár iskolába, mellesleg elveszi a gyereked cuccait és ha szólni mer jó esetben megveri rosszabban megkéseli. (ezek valós dolgok)

Úgy gondolom igazságosnak, hogy igenis be kellene költöztetni melléjük jópár ilyen embert csak hogy tudják miről is magyaráznak.

A másik javaslatom ,hogy hazánkban csakis az védhesse a cigányokat aki közöttük él (nem a pár elit, hanem az átlag között) és a gyerekei is velük járnak iskolába. Kíváncsi vagyok így hány jogvédő maradna. A rózsadombról meg a zárt lakóparkokból könnyű dumálni meg politikából védeni a bűnözőket.

2010. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%

Tudom, h most egyesek nem fognak tudni ellenállni annak, h leszavazzanak, ha ettől jobban érzik magukat akkor hajrá.

Én az Ormánságban élek, ahol elég sok a cigány, de még soha nem jelentett még soha problémát számomra, h itt vannak.Még soha nem szólt be, támadott meg senki az utcán, sem napközben, sem sötétedés után, sem éjszaka, amíg még iskolába jártam nem tapasztaltam soha olyat, h cigányok terrorizáltak vna valakit, egyáltalán nem tudom magam beleképzelni abba a helyzetbe, h vki fél kimenni az utcára stb., mert fél a cigányoktól.Itt vannak, látom őket nap mint nap, sokan közülük igénytelenek, koszosak, putriban laknak, némelyikük ordibálgat a boltban, buszmegállóban, sokan műveletlenek buták, nevetségesek stb. de ez nem érint engem, nem is érdekel, igazából lesz.rom, h mi van a cigányokkal.Ismerek normális cigányokat is, a többiek pedig, akik kb. olyan Mónika show színvonalon vannak, azok egyszerűen nem érdekelnek, persze nem tartom én sem jónak, h sokan segélyből élnek, olyan pénzből, amiért mások megdolgoznak, de azt, h félni kellene tőlük, azt egyszerűen nem tudom elképzelni, fölfogni, h miért van.

2010. jan. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
bocs, ha nagyon off volt, de szerintem is a kérdés inkább ironikus, és a kérdező arra a problematikára célzott, amit a 22.51-es is leírt, ezért konkrétan nem válaszolnék rá...:)
2010. jan. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Jah, még vmi, ha a lakóparkokat valóban odaadnák a cigányoknak, akkor az a házak rövid időn belüli megsemmisítése lenne, bontási költségek nélkül....szóval amennyiben bontani szeretnének, mert pl. hirtelen mást akarnának a helyére, akkor ez egy príma megoldás lenne :DD

Ezt most nem tudtam kihagyni XD

2010. jan. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"ma 01:22"

mindig van kivétel. te egy kivétel vagy. ha több lenne a hozzád hasonló álláspontú ember, akkor igazat adnék. de nem így van. sokkal ismétlem sokkal több az az ember aki nem osztja a te véleményedet TAPASZTALATAIK alapján.

2010. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
48%

Nem támogatnám az ötletet.

Először is: én sem kapok semmit ingyen szociális helyzetemből kifolyólag.

Másodszor: a cigányság nagy része nem képes megbecsülni az ilyesmit. Pikk-pakk lelaknák és ugyanott lennének mint előtte.

Talán ha valami munkával lefoglalnák magukat és nem csak a gyerekeket csinálnák, hogy azzal zsarolják az önkormányzatokat, és legfőképp nem lennének ilyen koszosak, esetleg el lehetne ilyenen filózni.

De nem, még akkor sem! Ők egy teljesen más szellemvilágban élnek.

2010. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

01:22-es!

Az ,hogy neked nem volt még velük konfliktusod,nem jelenti azt hogy nincsenek komoly problémák a cigányokkal.

2010. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!