Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mi a végzettségetek?

Fideszesek, mi a végzettségetek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
8 általános.
2014. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem válaszolnak most,mivel napszámba vannak,vagy közmunkások :)


De ez változó,bárkik lehetnek.

2014. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Csíp a pisi? Hogy lehet ilyen hülyeségeket kérdezni, van ennek valami értelme? Már az orbán királyos kérdésed sem javított az anyagi helyzeteden.
2014. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Hülye -> hülyébb -> leghülyébb -> fideszes szavazó
2014. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Véleményem szerint fideszesnek lenni nem nagyon függ össze a végzettséggel.

Sokkal inkább más tulajdonságok kellenek hozzá. No jó, kell egyfajta butaság is, de kell hozzá nagy adag megalkuvás, karrierizmus, és aljasság is.

2014. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sün!! ***** válasza:
28%

" Véleményem szerint fideszesnek lenni nem nagyon függ össze a végzettséggel.

Sokkal inkább más tulajdonságok kellenek hozzá. No jó, kell egyfajta butaság is, de kell hozzá nagy adag megalkuvás, karrierizmus, és aljasság is."


Mivel szabad országban élünk, szerencsére bármelyik pártra szavazhatunk. Senki nem tudja meg. Viszont ilyen érdekes. Ahol lakom, ismerem az emberek értékrendjét egyenként. Tudom, kivel szimpatizál. Amikor beszélgetünk vagy nyilvánosan megnyilvánul, akkor ő fideszes. Nem mszp-s. Én az mszp kormány alatt is vállaltam, hogy fideszes vagyok. Az mszp-sek akkor sem vállalták, amikor nyertek és akkor sem amikor vesztettek. MERT CIKI! Budapesten kívül már évek óta CIKI kimondani ezt. Még a Jobbikost se nézik úgy ki. No kedves hozzászóló, ez különböztet meg egy olyan embert, aki a fideszre szavaz. Vállalja a következményeit tettei után és bevallja, hogy kire szavazott. Akkor is amikor bukta van és akkor is, amikor győzelem.

2014. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
És most bukta van vagy győzelem?
2014. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Nos igazából nem mondanám magam Fideszesnek, az azt jelentené, hogy tartanom kell a hátam mindazért, amit esetleg csinálnak. Nem vagyok az ügyvédjük, sem az ivócimborájuk. Inkább a jelenlegi palettáról ha választani kellene, akkor inkább ez, mint a Jobbik, vagy az MSZP.

Egyébként jelenleg orvosnak tanulok, de dolgoztam már műszaki rajzolóként is, mert csináltam egy ilyen szakmát még régen.

2014. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Végzettség minek mikor az égből szálltam a földre?
2014. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Asztrologus,jos :)
2014. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!