Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az echo TV Fideszes vagy...

Az echo TV Fideszes vagy Jobbikos?

Figyelt kérdés
?
2010. jan. 10. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen fideszes. A tulajdonos, Széles Gábor egyenesen felajánlkozott, hogy szeretne Orbán gazdasági minisztere lenni. A nyíltan jobbikosokat kirúgja a tv-jéből (lásd Pörzse Sándor). Az ne tévesszen meg senkit, hogy az Echo és a Hír Tv közt van egy munkamegosztás: A Hír Tv a konszolidáltabb, polgáriasabb, az Echo Tv meg a radikálisabb, plebejusabb irányzatot viszi, de mind a kettő a FIDESZ egy-egy arca. A politikai gazda mindkét esetben ugyanaz.
2010. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fideszes és egy kicsit jobbra! Legalább is a Hír Tv től!

De semmi estre sem Jobbikos, hisz Pörzsét is ki b@szták!

De remélem hogy mihamarabb lesz Jobbik TV!

2010. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Zsidesz
2010. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én valahogy szaniszló műsorából egyáltalán nem ezt szűrtem le. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nekem ő egyértelműen jobbikosnak tűnik. Pl. nekem az tetszett a legjobban, amikor trianon aktualitásáról beszélt. Akkor a fidesz revízionista is? Nekem valahogy nem úgy tűnik.
2010. jan. 10. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor megpróbálok pontosítani. A FIDESZ az egész jobboldalt lefedő gyűjtőpárt vagy még finomabban néppárt akar lenni. Saját ideológiája nincs, az aktuális szövegeket mindig mástól nyúlta le (először a 90-es években még az MDF-től, aztán a MIÉP-től, most esetenként már a Jobbiktól is). Itt csak egy cél és lényeg van, a hatalom, azon belül Orbán Viktor hatalma, és ő ezt úgy véli biztosítottnak, ha a jobboldalon nincs más senki. A Jobbikkal nem az a baj, hogy mást gondol erről-arról, hanem az a baj, hogy van. Ha te 100 %-ig a Jobbik szövegét nyomod, akkor is bőven elférsz a FIDESZ-ben, ha egyébként elismered Orbánt vezérnek. Tehát nem igazán az ideológia a különbség, az Orbánnak mindegy, hanem az egy tábor, egy zászló és egy vezér elismerése. Orbán ritkán nyom olyan radikális szövegeket, mint Vona, de nem azért, mert ezzel nemért egyet, hanem azért, mert a mérsékeltebb szöveggel vél több szavazót elérni. Tehát ehhez képest, amíg Szaniszló Ferenc nem megy neki Orbánnak, nem ártja bele magát a FIDESZ érdekkörébe direktbe, addig bőven elfér a nagy táborban, sőt hasznos is a revizionista megközelítésével együtt, mert be tud etetni például olyanokat is mint te. Persze a FIDESZ-ben őt senki nem veszi komolyan, de amíg az ő szekerüket tolja, meg szimpatizánsokat tud hozni a radikális körökből, addig ott a helye. Pörzse Sándor semmivel sem radikálisabb Szaniszlónál, de mivel nyíltan jobbikos, repülnie kellett a TV-ből.
2010. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minimálisan jobbikos, de csak azért, hogy fidesszé zombítsa a jobbikos szavazókat
2014. szept. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!