Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártnak, milyen elgondo...

Melyik pártnak, milyen elgondolásával értesz egyet?

Figyelt kérdés
Ha lehet indokold néhány mondatban, hogy miért!
2010. jan. 9. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Zöld párt, főleg azért, mert nagy környezetvédő vagyok, és az egész országban igazán csak ez a párt veszi komolyan ezt a témát. Ráadásul az egészségügyet is kicsit máshogy szemlélik.


A többi párt nem érdekel, nagyon esetleg még a jobbiknak adnék kis esélyt, de annyira nem vagyok oda értük...


22/L

2010. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

„Zöld párt, főleg azért, mert nagy környezetvédő vagyok,”


Azt azért beláthatod, hogy ma az országban akkora válság van hogy nem a környezet védelem az első szempont. Sok más kérdés a létet érinti és az irányt ami felé váltani kell hogy egyáltalán működjön az ország, és lehessen érdemileg a környezet védelemmel foglalkozni, sőt egyfajta kitörési pontként kezelni!

2010. jan. 9. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Első kommentelőnek: az LMP-nek is fő profilja a környezetvédelem és a fenntartható fejlődés.
2010. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én az MDF és Bokros programját támogatom.Azonnal szerkezeti reformokat,utána meg a megtakarításokból adócsökkentést.
2010. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Idegen érdekek helyett magyar érdekek, pénz- és profitközpontú helyett ember- és

közösségközpontú gondolkodás és döntések.

Nagyüzemi, iparszerű mezőgazdasági termelés helyett családi gazdaságokat! Egy

szűk elit profithajszolása helyett emberhez méltó életet a gazdák, a falusi emberek

tömegeinek! A cél nem a minél nagyobb profit elérése, hanem a falu megmaradása,

a falusi emberek számára a megélhetés, méltóság, életcél biztosítása.

A középpontban nem a pénz és a profit, hanem a dolgozó ember áll. A munkát végző

ember nem profittermelő eszköz, hanem méltósággal rendelkező személy.

2010. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én az MDF és Bokros programját támogatom.Azonnal szerkezeti reformokat,utána meg a megtakarításokból adócsökkentést.


Mi Bokrosnak a csomagja? Mit akar átalakítani és hogyan? Kinek a rovására ?

Hol lehet ezt megtudni? És ha számodra lehetetlenek a feltételei akkor is támogatod?

És az adó csökkentéssel mit kezdünk, ha a gazdaságunk a béka segge alá zsugorodik és nem lesz fogyasztás ami kompenzál és munkahelyeket szül?

2010. jan. 9. 14:00
 7/12 A kérdező kommentje:

degen érdekek helyett magyar érdekek, pénz- és profitközpontú helyett ember- és

közösségközpontú gondolkodás és döntések.

Nagyüzemi, iparszerű mezőgazdasági termelés helyett családi gazdaságokat!


Nem fér el egymás mellett a kettő?


Gondolok itt arra, hogy a nagy monokultúrák mint export tevékenység, „ profit” és a sokszínű és minőségében igaz nem homogénebb de általában jobb családi gazdaságok támogatása „munkahely teremtés” szempontjából!


50:50%


Vagy amelyik múlti támogatása pozitív és nem csak a GDP ben mérhető hanem a költségvetésben is, az támogatni, és a KKv k is ezzel az elmélettel szintén az erre szánt összeg 50: 50% ban!

2010. jan. 9. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:44


Az LMP nem ért a politikához.

2010. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jobbik.Azért mert ők képviselik ma Magyarországon a magyar érdekeket!
2010. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
MNA (bár nem párt hanem mozgalom,de én nagyrészt velük értek egyet.)
2010. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!