Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te minek neveznéd a Vezírt? ...

Te minek neveznéd a Vezírt? Orbán "Európa Erős Embere" vagy Orbán "A Nagy Elszámoltató"

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 09:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Irányításával el töröljük a kommunistákat a föld színéről."


Oszt ő meg a bandája volt a legnagyobb komcsi '89 előtt...

2014. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Esetleg fel lehetne fogni egy választ humorosan is nem mindíg belekötni.
2014. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 BlackSword ***** válasza:

Prödl Annácska!!!



Gondolom abba már nem gondoltál bele, hogy a mindennapi tesi órához, ami egy kisebb általános iskolában is 16 tesi órát jelent, mert 2*8 évfolyam az 16 osztály... Ehhez a legtöbb iskolának semmilyen felszereltsége sincsen...


Arról meg ne is beszéljünk, hogy aki eddig akart sportolni, az megtalálta rá a módót, aki ezután is akar az meg meg fogja találni rá a módot, hogy sportoljon...

Nekem nem volt minden napi tesiórám, de volt minden hétköznapi edzésem, és akkor még a szemináriumokról, edzőtáborokról nem is beszéltem... De a tesi órákat utáltam... Pedig nem sakkoztam...

2014. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!