Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van a sok Fideszes?

Hol van a sok Fideszes?

Figyelt kérdés
A sok netes hírportál és kommentekkel rendelkező oldalon olyan jó divatja van hogy szidjuk a kormyányt, meg a Viktort. Vannak akik normális dolgokat írnak meg van sok igazi véresszájú kommentelő. Csak érdekel hogy hol a 2 milliós Fidesz tábor?

2014. júl. 18. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Csak addig voltak Fideszesek, amíg kitartott a tüzifa, kaja, lóvé stb, amit a választások napján kaptak...
2014. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Nem lógnak a GYK-n, itt jellemzően fiatalok vannak, akik többségében vesztesei a most fennálló rendnek. A 2M Fideszes átlagéletkora 50-60 év.
2014. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Kutya fülét. Az 50-60 évesek még most is a komcsikat sírják vissza. Az ingyen osztogatás meg az MSZP re volt jellemző. Így adósították el az országot. Itt vagyok egy Fideszes. Mi a problémád?
2014. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dick Esmen ***** válasza:
76%
Békemeneten.
2014. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Viktor, Viktor, Viktor!
2014. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

" Az 50-60 évesek még most is a komcsikat sírják vissza."


El vagy tévedve. Aki ma 50 éves az már alig dolgozott a kommunizmusban,max a 80-as évek végén egy pár évet. Az nem sír vissza semmit. Akiről te beszélsz, akik több tíz évig nyomták a jóöreg semmittevősbe, azok már 70-80+. Pont ez az MSZP baja, kihalt a szavazótábor.

2014. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Öregapám konkrétan 56-os menekült és 94-ben jöttek vissza Magyarországra. Olyan elvakult fideszesek, amilyent még az életben nem láttam. Amikor ott vagyunk, akkor is megy állandóan a HírTV. Közben pedig büdös komcsiznak végeláthatatlanul, meg néha becsúszik egy jobbikos nácizás is. :D


Mondjuk ettől függetlenül szeretem őket.

2014. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Az átlagos Fidesz szavazó általában el van foglalva az élet dolgaival, és nem lóg fórumokon.

Én is vagy egy hónapja néztem fel ide.

De sok fideszes ismerősöm, barátom van, akik szintén nyüzsögnek, dolgoznak, élnek, nincs idejük az értelmetlen fórumokra.

Azért változatlanul, HAJRÁ FIDESZ!

2014. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fidesz, MSZP, LMP, Jobbik mind egykutya, az összeset likvidálni kellene innen, sőőőt minden "tulok hungaristát" is.

Nincs annál nevetségesebb mikor a "nagy hungaristák" részegen ordibálnak, mocskolódnak még a szembejövő kutyával is. Ugyan ez igaz a kommunistákra is, életunt 60-80 évesek - tisztelet a kivételnek -, akik reménykednek még a kommunizmus "újjászületésében". FIDESZ meg hát ... :D elég megnézni azt a két milliót aki rájuk szavaz, 50%-a üzletember, 20%-a vállalkozó, 20% 30-40 év közötti, 5% 18-30 év közötti a maradék 5% meg multi milliárdos "kis pista" na meg rokonok. :D

Az LMP se jobb, mondjuk egy fokkal biztosan. De rájuk sem szavaznék.

Úgy, hogy én inkább el se megyek szavazni. Tudom, hogy így automatikusan Orbán kapja a szavazatom, de igazából nem érdekel különösebben. Addig amíg van munkahelyem, lakásom, és normálisan megtudok élni.

Ha meg ezek nem lesznek meg, megfogom magam és elmegyek Nyugatra... ott ahol van élet. :D

2014. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És nem fog érdekelni majd, hogy a "tulok, kopasz hungarista" ordibálja:


"mocskos hazaáruló"


Sosem értettem az ilyen típusú embereket. Gyűlölködnek, utálkoznak, az amit ők vallanak az az "élet" a kocsmapulton való fetrengés, meg kopaszon szexelni minden jött ment riheronggyal.

2014. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!