Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nevezik azt az embert...

Miért nevezik azt az embert agymosott fideszes birkának aki nem megy ki külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha én szeretek itt élni be osztom a kevesebbet mert nem akarok ki menni? És miért állítják be úgy a dolgokat mint ha ez Magyar jelenség lenne kizárólag. Mennek Lengyelek. Románok, Törökök stb stb.
2014. júl. 1. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

"Mi van akkor ha én szeretek itt élni be osztom a kevesebbet mert nem akarok ki menni?"

Mi van akkor, ha a te "kevesebbed" mégis több, mint az ő kevesebbje? A nettó 300-as fizumból én is elvagyok itthon, az túlzás, hogy habzsidőzsi van, de el lehet belőle lenni. Viszont egy szakmunkás nettó 90 000-ből már felkopna az állam, abból művészet megélni. Viszont jó és keresett szakmunkásként nyugatabbra ennek az 5-8 szorosát meg lehet keresni, amiből ha nem is nagy lábon, de tisztességesen meg lehet élni.

A törökök, románok és lengyelek is ugyanezért vándorolnak el, de ott sem azok mennek, akiknek otthon is megy a szekér.

2014. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Mert a disszidensek ezzel próbálják magukat igazolni.
2014. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Mert buták és nem tudnak gondolkodni.


El sem tudják képzelni, hogy vannak Magyarországon is jobb módú emberek.

Például én minek menjek ki külföldre dolgozni, amikor itthon is elég magas színvonalon élek.

Van családi vállalkozás, földjeink, kisebb ingatlanbefektetések.


Sem Fideszes nem vagyok, sem szocionista.

Mindkettőt utálom.

2014. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De egyes médiák miért állítják be úgy mint ha ez csak MO.-ra lenne jellemző? Ezzel azt sugalják hogy minden Kelet Európai országban jómód bőség van csak tőlünk mennek ennyien nyugatra.
2014. júl. 1. 19:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert idióták mindenhol vannak.


Én megértem azt is aki kimegy, azt is aki itthon marad. De ugye a primitív bunkók hozzáállása az ilyen, hogy ha nem mész ki, akkor "birka" vagy, ha meg kimész akkor rögtön hazaáruló.


A média is pont ilyen, elfogultak, mindig valamelyik párthoz közeliek, ráadásul marha alacsony színvonalúak, főleg az internetes média, ahol semmi ellenőrzött tartalom nincs, és az egész arról szól, hogy 1 ember írhat bármit ami épp kipattan a fejéből, és leközölheti hivatalos cikként.

2014. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két oldalon vannak idióták, ezzel nem kell foglalkozni. A másik oldal meg azokat hazaárulózza, akik kimentek külföldre és felháborodnak, ha kintről valaki egy magyar fórumra merészel írni.


A csendes többség mind két oldalon elfogadja a másik döntését. Én már a határ másik oldalán vagyok, vannak ismerőseim akiknek jó okuk van otthon maradni, nekem jó okom volt eljönni, de tiszteletben tartjuk a másik döntését. Aki nem tud ezen túllépni, az hülye, akármelyik oldalon is van.

2014. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2014. júl. 1. 20:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szeptembertől leszek végzős ács tanuló. Apám már kijelentette, ha végzek akkor irány Ausztria. Én úgy vagyok vele, hogy nem akarok külföldön dolgozni. Én még 2012-ben voltam kint Németországban sulis projekt keretében 3 hétig. A projekt részeként 1 hetet kellett német vállalatnál dolgozni. Ha úgy vesszük, én már dolgoztam külföldön. Hamar elment az a hét, de végig éreztem, hogy én vagyok ott a külföldi, az idegen. Rossz érzés volt. Majd a megélhetési lehetőség dönt, de én nem akarok elmenni itthonról!
2014. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 7-es jól beszél.
2014. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán mert felidegesíti őket, hogy hazaárulónak titulálják őket. Az is hülyeség, hogy külföldön kiközösítik a magyarokat, úgy beszélnek velük, mint a kutyával. Az is, hogy ha itthon nem tudtál megélni, akkor kinnt sem. Az ilyen tényleg agymosott Fideszes idióta.
2014. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!