Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan csinálhatnám, lépjek...

Hogyan csinálhatnám, lépjek be a Jobbikba?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen vettem pár hektár földet egy részét be akarom erdőzni a gyerekek jövője miatt de félek a ci"sebség majd ki vágja pénzem nincs kerítésre
2014. jún. 24. 20:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A Jobbik tagság nem jár automatikus védelemmel, ez csak egy párt, nem a maffia.

Mezőőrséget vagy erőőrséget kell felállíttatni, esetleg, hőkamerát.

2014. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tudom a pártba lépés nem megoldás de mit tehet egy halandó aki csak megélni próbál és jövőt a gyerekeinek szerény módon mert ennyire telik és nem tud őrséget szervezni vagy hő kamerát szerelni
2014. jún. 24. 20:22
 3/24 Ozmium42 ***** válasza:
79%
A megoldás az öntörvénykezésen kívül kb. annyi, hogy találj ki olyan bevételi forrást, amit nem lehet ellopni, vagy pedig keress másik országot, mert Abszurdisztánban a törvény csak a bűnözőket védi.
2014. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Rakd teli róka csapdával.
2014. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha belépsz a Jobbikba rosszabb attól nem lesz. Sőt párton belül kapcsolatba kerülhetsz önvédelmi szervezetekkel akik biztos szívesen segítenének.
2014. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy majd a Jobbik szaktanácsot ad az erdő telepítéséhez, a facsemeték neveléséhez, gondozásához?

Ha nem értesz az erdőgazdálkodáshoz, akkor erre csak ráfizethetsz. Az erdőtelepítés nem csak abból áll, hogy elültetem és várom, hogy megnőjenek a fák.

2014. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Nagyot fogsz kedves kérdező csalódni. A jobbik nem fogja neked megvédeni.
2014. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

Szólj a Szebb Jövőt polgárőr szervezetnek.Azok majd szerveznek a településeden valamit.


Viszont a Jobbik ezzel a szervezettel kapcsolatban van.


A baloldaliak, illetve liberálisok ki nem állhatják a Szebb jövőt polgárőröket , egyszer be is akarták tiltatni őket, de nem sikerült.

2014. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok értelme van beerdősíteni.


Azt tudom tanácsolni, hogy vesd be valamilyen gabonával vagy lucernával, amikor meg eljön az ideje, akkor vágasd le és add el takarmánynak. De ugyanezt megcsinálhatod úgy is, hogy meghagyod simán, hogy befüvesedjen és amikor már nagy lesz, akkor levágatod.


Plusz még felveheted érte a támogatást is, ami pár hektár esetében már nem rossz pénz.

Földbe érdemes fektetni, mert annak egyre csak nőni fog az ára.

2014. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az erdő telepítés és gondozás nem okoz gondot de az igen, hogy mikor fél növésben vannak a fák onnantól a lopás szinte biztos
2014. jún. 24. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!