Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki Magyarországon...

Ha valaki Magyarországon ilyen pólóban jelenne meg az utcán, megvernék érte?

Figyelt kérdés
[link]

#Szlovákia #Nad tatrou sa blyska hromy divo bijú
2014. jún. 24. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.
2014. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem.


A magyarok nem olyanok, mint a szlovákok vagy a szerbek, hogy ilyenért megverjenek valakit.

2014. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kérdező,Szlovák vagy?

Ne parázz,nem valószínű,hogy megvernek majd.

2014. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megverni nem vernék meg; ám rossz szemmel nézné(nk)nek rá.
2014. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Fordított esetben inkább. Ha magyar pólóban mész ki Felvidékre... Szlovéniában nem tudom mi a helyzet.
2014. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Milyen primitív ember az, aki egy póló miatt ítél meg egy embert... mindkét oldalról beszélek.
2014. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem egy skinhead kocsmába menne be az illető, le sem xarná senki Magyarországon.
2014. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért én elbeszélgetnék veled!
2014. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na és a sok USA és hasonló feliratú pólót lehet? Csak a szlovákot nem? Az egyiket majmoljuk, a másikat utáljuk?

No ezért tartunk ott, ahol tartunk. Nem a politikusok miatt.

2014. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

"A magyarok nem olyanok, mint a szlovákok vagy a szerbek, hogy ilyenért megverjenek valakit."


Szerintem igaza van ennek a válaszadónak. Sokszor hallottam, hogy Szlovákiában mindig megvernek valakit, mert magyarul beszélt. Itt Mo.-on nem hallottam volna olyat, hogy magyarok vertek volna meg szlovákot. Mi nem vagyunk ilyenek. Nekem pl. volt egy szlovák iskolatársam a szakképzőben. Senki nem bántotta őt.

Egyszer a belvárosban két szlovák turistába botlottam (hallottam, hogy szlovákul csevegtek). Láttam, hogy össze voltak zavarodva, mert nem tudták, merre kell menni. Odamentem és segítettem nekik. Megköszönték és mondták, hogy ilyesmire nem számítottak, mert eddig attól tartottak, ők is kapnak verést tőlünk. De én nagyon kedves voltam hozzájuk. Sőt, elnézést is kértek a szlovákiai magyarverés miatt, amiket a hírekből hallottunk.

2014. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!