Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hódmezővásárhelyen miért csak...

Hódmezővásárhelyen miért csak ezeknek van jövőjük?

Figyelt kérdés

1. akik a Bethlen Gábor Református Általános Iskolába járnak (valószínűsíthetően már le van papírozva az életpályájuk-közép és felső vezetők stb.)

2. drogos és szemtelen kétballábas de annál nagyobb egóval rendelkező focistáknak

stb. stb.



2014. jún. 24. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Ahová én jártam általános iskolába, már akkor borítékolható volt egyeseknek a további tanulmányi eredményeik.

Meg is lehet nézni, én már 19 éves kortól dolgozom, azok meg még csak most tanulnak egyetemen, és hol van még a főiskola....

21F

2014. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér, ezt tudom mondani. Annak annyi az élete. Ez az én véleményem."


Ti választottátok meg ezt a hüłyét, ti szavaztatok rá, ti hagytátok, hogy ekkorára nőjön. Akkor ne csodálkozz.

2014. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de nem egy elit iskola a Bethlen gimi.
2014. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

első körben a bethlen nem általános iskola, hanem gimnázium, aminek akár van 6 osztályos része is.

attól függ, mit nevezünk elitnek. mint oktatási intézmény, tényleg messze szégyent hoz a régi hírnevére...de ez a csodás oktatáspolitika miatt van. most tényleg az a réteg kerül a bethlen-be, aki tehetős, és nem az, akinek megvan arra a képessége, hogy benn maradjon...az igazi tanárok már nyugdíjba mentek...szóval a színvonal sehol nincs. focisták meg egyértelmű...meg lehet nézni, hogy az itt tanuló koleszosok hány százaléka HFC-s :D vicc az egész...

2014. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendkívül taszító egy hely az a város az ottanikkal együtt. A gőgösségtől és a lenézéstől már szinte nem is látnak. Iszonytató.
2014. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A polgári lakosság beépített t@lpnyaló és besúgó. Egyszóval, hogy ha ott bárki is szidna "valakit vagy valamit" ne higgyetek neki!!! Danger! Danger! Danger!
2014. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ott a legkönnyebb kitalálni, hogy ki a Fideszes és ki nem. Akkor egyértelmű: akkor akinek nincsen nagyon semmije és nyomorog az a nem Fideszes. A városi vállalkozóknak mennyi lehet a bevételük. 6 vagy 8 számjeggyel számolnak havonta a szegények?
2014. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megnézném, hogy milyen közép és felvezetők lesznek abból az iskolából kikerültekből (ma!) De láss csodát a kedvenc politikusunk is onnan került a csúcsra. Lehet, hogy van benne valami?
2014. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez sajnos szörnyű.

De voltak barátaim akik récáfoltak erre.

Mindketten a Gregusba fejeztek.

Az egyik kinyitott egy diszkót, látszólag nagyon jól megy neki, a másik otthon az informatikai tudásámak köszönhetően a múlt évben volt két hónap, mikor otthon a gép előtt 1500 eurót keresett meg.

Tehát nem csak az iskolán múlik minden, hanem a találékonyságon is.

2015. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!