Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem mennek EU-ellenes mozgalmi dalok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 01:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Mert senki sem kényszerít minket mi meg magunktól nem akarjuk.
2014. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Olyanokra gondoltam, mint ez:


http://www.youtube.com/watch?v=LpBlx-Xk9ho

2014. jún. 22. 01:28
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert a középkorú és az idősebb generáció ezt már átélte, és nem vagyunk szenilisek. Ha ilyen mozgalmi dalokkal jöttél volna még a párttitkár is kiröhögött volna a 80-as években. Rossz esetben meg mehettél volna "kényszergyógykezelésre".


Szeretném felhívni a figyelmedet, hogy akkor is és most is a honfitársaid nyugatra emigrálnak. Nem keletre. Gyengébbek kedvéért: nyugatra az EU van...

2014. jún. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Talán mert hülyén jönne ki, hogy EU tagként EU ellenes dalokat énekelgetünk, úgy hogy ahogy már írták, nyugatra vándorlunk, és Magyarországon is a Nyugati színvonalra vágyunk.
2014. jún. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

mozgalmi dalok?

Nem volt még elég 40 évig?? Menjél már végre nyugiba,bukott elvtárs.

2014. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem léteznek ilyen mozgalmi dalok.
2014. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Miért hol mennek? Hol vonul a jónép hogy lébjünngiaz eúbóóó címszó alatt,mert hol léteznek ilyenek,közöld le,és én mindjárt komponálok egyet!!!!

Baracsi Attila(39)&Baracsi László(41)

Széles az Isten állatkertje,csak nem én vagyok a gondozó

Hogy is van ez? Az Úr hat nap alatt megteremtette a világot,s miután látá vala,hogy mit is csinált,inkább depresszióba esett,s elfordult?

2014. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ÉÉÉÉS MÉG ENGEM VITTEK A 80-AS ÉVEKBEN ROHAMMENTŐVEL DILIHÁZBA,MERT SZÉTKAPTAM AZ OSZTÁLYTERMET

Én nem szégyenlem,mert akkor ott olyan dolgokra jöttem rá,ami szintén biztosan sokaknál kiverte volna a biztosítékot!

Baracsi Attila(39)

2014. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A dallama tetszik. A szöveget nm értem, a krix-kraxokat nem tudom olvasni. A változtatáshoz nem mozgalmidal kell,hanem cselekvés. A többség nem te vagy.
2014. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Ej micsoda kérdés?

" Magyarországon miért nem mennek EU-ellenes mozgalmi dalok?"


Mert a kis nyúl szőrös és nem borotválkozik;))

2014. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!