Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem undorító, ahogy a Fidesz...

Nem undorító, ahogy a Fidesz kommunikál mostanában?

Figyelt kérdés

Már lassan többet forognak mint a buszkereke!

Orbán : Elszámoltatunk mindenkit, adót csökkentünk és annyian fognak dolgozni hogy csuda!

Navracsics: ÚÚÚÚ az MSZP

Pokorni: Nem lesz elszámoltatás mert nem lehet!

Semlyén: A múltik és csöpög a vér az ország csuklóján!

Kövér: Teli pofával szélsőséges, miközben a legnagyobb komcsi volt!


Néha már nem is tudom hogy mit is mondanak, de szerintem ők sem!

Mindenáron 2/3 ot akarnak, és nagyot fognak bukni, mert az emberek nem hülyék.

Mára teljesen nyilvánvalóvá vált, hogy semmit nem akarnak elmondani, és semmi nem érdekli őket csak a hatalom. Kirajzolódik a folyamatos alak váltásuk miatt hogy a gerincük helyén semmi nincs. Az MDF ugyan ilyen, az SZDSZ még rosszabb, az MSZP meg túlzás amit 8 és alatt csinál. Minden emberi számítás szerint csak a Jobbik maradt!


2010. jan. 3. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%

Utolsóval értek egyet, bár nyáron az EP-n nem tudtam szavazni mert külföldön voltam de a Fideszre szavaztam volna. Idén egyértelműen Fidesz, a józanabb utat kell választani.


Én megértem a Jobbikosokat, hogy elegük van, indulatosak. Én is az vagyok, nekem is elegem van, de ahhoz, hogy a komcsi-liberálisokat eltakarítsuk, most össze kell zárni a jobboldalon, nem szabad hagyni megosztódni a jobboldalt.

Nézzétek csak meg, hogy a Jobbik többet gyalázza a Fideszt, mint az MSZP-t, pedig Vona Gábort Orbán Viktor "invitálta" a politikába a polgári körök idején.


A Jobbik be fog jutni, lesz pár kemény felszólalásuk de nemzeti kérdésekben, pl. a kettős állampolgárság megadása, vagy a szocik mentelmi jogának felfüggesztése esetében remélem együtt szavaz majd a Fidesszel, és támogatja azokat a családbarát intézkedéseket, amiket a Fidesz már megtett 1998-2002 között.

2010. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nem,komcsi köcsög,nem
2010. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!