Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire gondolhatnak 'nyugati...

Mire gondolhatnak 'nyugati értékek' alatt?

Figyelt kérdés

Egy zsidó kongresszuson hangzott el, hogy a Jobbik uszít a cigányok, zsidók és közös nyugati értékeink ellen. Mik azok a nyugati értékek? És ki uszít ki ellen, ha a zsido.com Sneider Tamásról és Novák Elődről is hazugságokat állított?


[link]

[link]


2014. jún. 16. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

-multikulturalizmus(Magyarország esetében cigány világsátor, cigány felvonulás meg hasonlók)

-Genderista oktatás

-melegházasság


Nyugaton, a pénzen és a magas GDP-n kívül semmiféle érték nincs.

2014. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Valószínű a nyugati liberalizmust, kapitalizmust, toleranciát, multikulturalizmust érti alatta.
2014. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Szabadság, testvériség, egyenlőség.

Humanizmus. Mások tisztelete. Tolerancia.

Szolidaritás.


Tudom t. kérdező, sok ismeretlen szót soroltam fel...

2014. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

-materalizmus

-erkölcstelenség

-egóizmus

2014. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
3# Már azok se vették komolyan, akik 200 évvel ezelőtt kitalálták...
2014. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3: a szabadság, egyenlőség, testvériség jeligével, a humanitás jegyében fejeztek le tízezreket a szellemi elődjeid, igen rövid idő alatt. Az sajnos elindított valamit, aminek még a mai nap is isszuk a levét, mert jelen van nem elhanyagolható mértékben az a nemzetromboló, lezüllesztő ideológia, amit neoliberalizmusnak nevezünk.


Egyébként írták előttem, mik a nyugati értékek. Az invidualizmus, meg hogy a normalitásokkal szembe menést támogassák, bármilyen röhejes, és bármilyen morbid, elvont komédiába illő a dolog. Pl hogy te döntöd el, fiú vagy-e vagy lány. Úgy látszik, rendkívül ostoba emberek ezek a nyugati értéket képviselő emberek, mert a válasz rendkívül egyszerű: ha fütyid van, akkor fiú vagy, ha vaginád, akkor pedig lány. Ha valamelyik nyugati liberálisnak nem ér el addig az agya, hogy elég felelősséget érezzen magában ennek a kérdésnek az eldöntésére, annak szívesen a fejébe verem egy szívlapáttal, mielőtt ledobom a Tajgetoszról.

2014. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 50felett ***** válasza:

Szabadság, testvériség, egyenlőség.

Humanizmus. Mások tisztelete. Tolerancia.

Szolidaritás.


Tudom t. kérdező, sok ismeretlen szót soroltam fel...


A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/6 Időpont tegnap 18:05


Az utolsó mondatod, szinte árulkodik,hogy a szavakat ismered, de a jelentését te sem.

2014. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!