Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bukik a Fidesz?

Bukik a Fidesz?

Figyelt kérdés

Miért?


- nem a szavazók működtetik az országot, hanem a nem szavazók (nyuggerek, hitelesek,segélyből élők...stb inaktívak),

- nem működnek együtt a kormánnyal, az ország leáll,

- elvándorolnak az aktívak,

- valójában nincs támogatottsága a teljes lakosságon belül a Fidesznek,

- most mindenki a Feidesz ellen fordul aki nem szavazott..


2014. jún. 5. 11:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem fognak megbukni. Ha ebben az átkozott országban egyetlen egy ember sem támogatná őket, akkor sem buknának meg. Önként és dalolva lemondani nem fognak, arra pedig emlékszünk, hogy mi történt még 2006-ban nem? Elég hamar leverték azt a lázadást...


Én nem szavaztam idén az egyik választáson sem és már csak hátradőlve röhögök az egészen. Ha pedig meglesz a diplomám, emelem a kalapomat és én is megyek külföldre (tudom, nem fogok hiányozni, de ti se nekem).

2014. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem bukik, semmi jele egyelőre ennek.
2014. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Pedig igen! És ez már most prognosztizálható. Az átlag életkor egyre magasabb, a munkanélküliség egyre nő, egyre több inaktív embert kell eltartania egy dolgozó embernek, vagyis a nyugdíj, és a szociális ellátottság (és itt nem is a romákra gondolok, hanem a fogyatékossággal élőkre) egyre bizonytalanabb lesz.

Nem is ott bukik a Fidesz, hogy ezeknek a jövedelmét megfelezik, vagy a jogosultak számát csökkentik, ahogy tették nem rég, hiszen ez a szavazói réteg már teljesen rezignált, nem is igen megy el szavazni. Akik mégis, azok nagy része teljesen elfogult, 50-50%-ban MSZP és Fidesz iránt, akármi is történjék. Lesz külső ellenségkép, amivel megmagyarázzák nekik, hogy miért van a nyugdíjcsökkentés, és hogy majd az unokáknak milyen jó lesz...


A gazdaság koránt sem alakul olyan jól mint gondolod, nézd meg, hogy milyen gyenge a forint! Nem viccből! Sok adatot és tényezőt lehet mesterségesen manipulálni, ami előbb-utóbb visszaüt, lehet homokba dugni a fejeket, de nem nyerő, mert a végén elcsapja a négyes metró.

Orbán Sztálin módjára elüldözte maga mellől a kritikus híveit, így nincs, aki figyelmeztesse, csak s€ggnyalók veszik körül, és azt hiszi, minden rendben. Közben semmi sincs rendben.

Nagy romhalmazban vagyunk.

Négy év alatt kétharmados többséggel nem sikerült az adócsalást csökkenteni, és a gazdaságot kifehéríteni, a korrupciót visszaszorítani, a pályázatokat átláthatóvá tenni, stb. Ez nem elmútnyócév, hanem ellenérdekeltség miatt van. Ha csak ennyit tettek volna, sokkal jobban állna a gazdaság. Persze lehet jönni, hogy az MSZP sem tette, így igaz, de ez még nem jogosítja fel a Fideszt, hogy még gátlástalanabbul lopjanak!

2014. jún. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Pedig igen! És ez már most prognosztizálható. Az átlag életkor egyre magasabb, a munkanélküliség egyre nő, egyre több inaktív embert kell eltartania egy dolgozó embernek, vagyis a nyugdíj, és a szociális ellátottság (és itt nem is a romákra gondolok, hanem a fogyatékossággal élőkre) egyre bizonytalanabb lesz.

Nem is ott bukik a Fidesz, hogy ezeknek a jövedelmét megfelezik, vagy a jogosultak számát csökkentik, ahogy tették nem rég, hiszen ez a szavazói réteg már teljesen rezignált, nem is igen megy el szavazni. Akik mégis, azok nagy része teljesen elfogult, 50-50%-ban MSZP és Fidesz iránt, akármi is történjék. Lesz külső ellenségkép, amivel megmagyarázzák nekik, hogy miért van a nyugdíjcsökkentés, és hogy majd az unokáknak milyen jó lesz...


A gazdaság koránt sem alakul olyan jól mint gondolod, nézd meg, hogy milyen gyenge a forint! Nem viccből! Sok adatot és tényezőt lehet mesterségesen manipulálni, ami előbb-utóbb visszaüt, lehet homokba dugni a fejeket, de nem nyerő, mert a végén elcsapja a négyes metró.

Orbán Sztálin módjára elüldözte maga mellől a kritikus híveit, így nincs, aki figyelmeztesse, csak s€ggnyalók veszik körül, és azt hiszi, minden rendben. Közben semmi sincs rendben.

Nagy romhalmazban vagyunk.

Négy év alatt kétharmados többséggel nem sikerült az adócsalást csökkenteni, és a gazdaságot kifehéríteni, a korrupciót visszaszorítani, a pályázatokat átláthatóvá tenni, stb. Ez nem elmútnyócév, hanem ellenérdekeltség miatt van. Ha csak ennyit tettek volna, sokkal jobban állna a gazdaság. Persze lehet jönni, hogy az MSZP sem tette, így igaz, de ez még nem jogosítja fel a Fideszt, hogy még azoknál is gátlástalanabbul lopjanak!

2014. jún. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Bocs a dupla küldésért, nagyon belassult a gépem, és azt hittem, nem ment el.
2014. jún. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Áramlanak a fiatalok kifelé:


[link]

2014. jún. 6. 09:12
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a blogot, de ezt el is ismerem, ezzel nem vitatkozom, a többi következtetésedet találtam teljesen vagy részben hibásnak
2014. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!