Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vagyok nagy jobbik rajongó...

Nem vagyok nagy jobbik rajongó, de rajtuk kívül ki akar valamit is kezdeni a cigányokkal?

Figyelt kérdés
A baloldal? Ugyan már
2014. máj. 27. 14:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

A Fidesz SEM tett semmit. A közmunka csak értelmetlen munkavégzés, mert nem valódi munka.

A Jobbiknak sincs értelmes, valódi programja a cigányság helyzetének a javítására. Ahhoz valós munkahelyeket kellene teremteni.

2014. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%

"A Fidesz SEM tett semmit. A közmunka csak értelmetlen munkavégzés, mert nem valódi munka. "


Akkor gyommentesítsd a sokezer csóró magyar falut egymagad, hiszen az nem is munka...

2014. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5%

10-es! Honnan veszed, amit írsz? A szocializmusban nem kellett erőszakkal munkára kényszeríteni a cigányokat. Sőt, még az asszonyok is dolgoztak. Igaz, többségük segéd munkát. Akkor is volt közöttük munkakerülő, de azokat bebörtönözték. Elég sok cigányt ismertem, voltak olyanok is, akik ugyanott dolgoztak, ahol én.

Csak most divat szidni minden cigányt. Akár rászolgál, akár nem.

Ezt nagyrészt a Jobbikosoknak köszönhető.

2014. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
6%

A jobbikosok tényleg elhiszi, hogy ezzel lehet úgy foglalkozni, ahogy azt a jobbik elképzeli. Szokásos szemkáráztatás. kocsmában egy sör mellett el lehet mondani de megvalósítani nem lehet.Ezzel max csak utcai verekedéseket lehetne kiprovokálni de semmi mást. 1 millió roma azt a kb 1 millió jobbikost doronggal verné péppé ha belekezdenének abba amiről beszélnek.


Amit valóban lehet tenni, azt nem a jobbik fogja megtenni hanem olyan roma vezetők, mint Bogdán László a cserdi polgármester. Na ezt kell követni, nem az agyament kocsmatöltelék politizálást.

2014. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A sok demagóg kulárés, hogy veri már a nyálát! :D


Ti miket is tettetek a probléma megoldásáért?

Egyébként nem érdekel a jobbik, de előbb-utóbb biztos nagyobb ellentétek lesznek, ha nem mutatnak egy kis hajlandóságot a békésebb együttélésért.

2014. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Csak most divat szidni minden cigányt. Akár rászolgál, akár nem.

Ezt nagyrészt a Jobbikosoknak köszönhető."


Jó bolond vagy. A Jobbik úgy 2007 körül robbant be a magyar köztudatba és már azelőtt is utálták az emberek a cigányokat. Bár én nem vagyok a párt híve, még én is megmondom, hogy nem kell ezzel a jobbikozással jönni. A cigányok már 2007 előtt is cigányok voltak és úgy viselkedtek, ahogy azt most is teszik.

2014. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

"Jó bolond vagy. A Jobbik úgy 2007 körül robbant be a magyar köztudatba és már azelőtt is utálták az emberek a cigányokat. "


A Jobbik elődje a MIÉP volt, csak nincs válság nincs cirkusz se.

2014. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hát erre csak annyit mondanék,higy akik nem követték nyomon es nem olvasták el a Jobbik programját,azok ne verjék magukat az okoskodással. Ha annyira nem lenne hiteles a jobbik,akkor ózdon miért jobbikos polgármester van? Miért bíznak a magyar emberek a Jobbikban? Nagyon sok helyen ők nyertek. Sok mindent elbaszott már ez a nemzet... Szebb Jövőt! :)
2014. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!